FLAX до чого готуватись у ІІІ турі?

27 сообщений в этой теме

Опубликовано:

FLEX до чого готуватись у ІІІ турі? Доброго дня . Цього року донька вперше і абсоютно спонтанно спробувала свої сили у Flax . Я розглядала цю участь тільки як деяку перевірку її рівня англійської. Та тепер як отримали запрошення до ІІІ-го туру, то хотілося б пройти і його. Може в кого є досвід участі у цьому етапі, то підкажіть будь-ласка до чого психологічно готуватись.Буду вдячна за будь-які відгуки і поради. Про всяк випадок - ми не Кияни, але у 2-х годинній доступності. Участь брали у Чернігівській філії.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бажаю перемоги!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую + По віку доньці можна ще й на той рік брати участь , то я цей рік розглядаю більш як тренувальний. Та хотілося б пройти якнайдалі, щоб усе "пощупати" і на той рік готуватись більш прицільно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розкажіть, як готуєтесь, будь-ласка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я свою теж мотивую підготуватися, на цей рік вона ще не доросла колись тут вже було обговорення: http://www.likar.info/forum/readall688415.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я ж сама прийшла розпитати :))) + у цьому році ніяк не готувались. Донька (9-й клас) ходить до репетитора з англійської, то я її майже випхала, кажу : "Поїхали , я хоть дізнаюсь чи не дурно гроші викидаю", бо паравірити рівень мені ні з ким. Вона з першого туру приїхала із дивуванням, що все зрозуміло і взагалі нічого складного. Мене це заспокоїло в плані вкладання грошей в заняття із репетитором, а вона надихнулась і на ІІ-й тур йшла вже із азартом. Там у ІІ-му турі для неї складність полягяла в тому, що із творами, тобто фантазією туговато. То я їй порекомендувала, якщо нема що написати про себе, то уяви ніби ти пишеш сценарій до молодіжного серіалу або худ фільму, але із своїми захолпленнями. нахилами, щоб не зовсім же брехня. Це мабуть їй і допомогло, бо у своїй англійській вона вже трохи впевнилась - проблема тільки із творчістю.А у ІІІ-му турі, як я розумію буде більше якихось психолохічних перервірок (комунікація, самоорганізованісь) - от саме про це я і хочу детальніше дізнатись.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вау, вітаю! Я їздила свого часу по схожій програмі для студентів, це було 20 років тому, але наскільки пам*ятаю, наступним кроком має бути ТOEFL. Моя донька теж брала участь у тестуванні, але мабуть в третій тур не пройшла. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оці всі завдання, твори англійською?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, звичайно [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не тільки + тестові завдання на лексику - граматикуСкладність творів для нас полягає в тому, щопо-перше ми і на рідній мові не занадто "творимо", це для нас процес довгий і тяжкий а по-друге, за 30 хв треба написати 2 "творчики" про себе, свої захоплення - бажання і про якусь складну ситуацію із життєвого досвіду ( школа, друзі, батьки, сусіди, в дорозі - будь-що) і як ви її вирішили А у нас нема такого життєвого досвіду :)) в силу оточення, способу життя і везіння Ось у цьому для нас складність і полягата - придумати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Що се TOEFL ? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Почитала про TOEFL - ні то ще зарано, ІІІ-й ще в обл центрах і якась робота в групах ??? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Могу поискать контакты Мальчика, который ездил по этой программе) из того , что я поняла - там важен не столько уровень английского, сколько лидерские качества. То есть берут активных и позитивных - у ребенка должеа быть мотивация, ну и всякие такие приводить примеры - как активничает в школе, мол староста класса, как организовывает друзей на мероприятия, и тд и тп...общественная жизнь у ребенка должна быть активная, уверенность в себе , и тд
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас теж з цим був затик :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, що відгукнулись. Напрямок зрозумілий. Так + пошукайте будь-ласка, якщо хлопчик їздив не дуже давно і якщо у нього буде бажання поспілкуватись - поконсультувати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хотілося б почути свіжі ( 2 - 3 річні ) відгуки, що конкретно відбувається на ІІІ-му турі. Буду терпляче чекати і підіймати тему :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Желаем удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! у моей по возрасту и школе получился только один шанс, и тот упустили, хотя честно говоря как то спонтанно решили поучаствовать и не готовились :( Пусть вам повезет! удачи!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую. Ми теж ніяк не готувались до перших 2-х. А до цього хочеться хоч якоїсь поінформованості ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

підіймаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поздравляю! Поздравляю и пожелаю удачи! Насколько мне известно.третий тур-это собеседование с психологом. И как-либо подготовиться невозможно. У меня трое детей с блестящим английским (я их репетитор была) проходили оба тура, срезались именно на третьем, причины никто не озвучивал. Но все эти дети амбициозные и напористые, то есть как раз готовые будущие лидеры:).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я сама була фіналістом багато років тому,а цього року поїхала вчитися племінниця+ так її мама переживає, що дитина там забуде все, що знала з англійської :) У дитини багатий словниковий запас, а в США всі навколо розмовляють на примітивному рівні і дивуються її мовним оборотам :)Але відбирають не стільки за знанням мови (якщо треба, підтягнуть у мовному таборі), а більше за складом характеру, так би мовити.Треба вміти залагоджувати конфлікти, демонструвати толерантність. Лідерські якості теж важливі, все таки Future Leaders Exchage.Племінниця моя розказувала про подорожі - то вона дала волю фантазії і навигадувала казна-що, але переконливо :) Можу у неї ще з перших вуст дізнатися, що зараз питають і на що звертають увагу.Успіхів конкурсантам!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

написала малій. Вона готова відповісти на запитання + по вайберу або в ВК.Або пишіть тут, а я їй передам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так-с, неправильно я написала+++ це вона навигадувала казна-чого на Олімпіаді (там їй повірили і теж була фіналістом Всеукраїнської), а на Флексі не так:там треба бути собою, показати себе лідером, але не перегравати. Вона розмовляла потім з інтерв"юерами, то вони сказали, що дуже відчувається, коли розказують неправду - тому дуже казки тут складати, навпаки, не треба.Якщо рівня англійської недостатньо, то можуть проводити інтерв"ю і українською.Будуть питання "Чи хочеш в Америку?" , "Чи хочуть батьки?" - тут треба чітко і без вагань казати "так!"Потім стандартно запитання, "чого ти хочеш? яка ціль?" - тут добре відповісти про культурний обмін, розширення кругозору, але важливо акцентувати ще і на те, що ти хочеш поділитися і поширити і свою культуру, і в світлі поточної ситуації ще можна сказати, що хочеш, аби люди дізналися правду про мою країну. (це вона так пише, але, особисто я вважаю, що не можуть підлітки об"єктивно оцінювати політичні події в країні і лише транслюють думку сім"ї)Також пише, що можна сказати, що хочеш зламати або підтвердити деякі стереотипи про США.Вони там люблять активну молодь, волонтерів, яка бере участь в якихось проектах, організовує людей.Ще там буде гра, в якій важливо не наробити помилок.Так вона мені відписалася.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, що відгукнулись + сьогодні покажу ваші поради доньці і напишу її сторінку ВК нехай поспілкуються дівчатаЗазирніть будь-ласка в тему завтра
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Доброго дня + Куди Вам можна написати, щоб скинути посилання на сторінку ВК ?Або маякніть мені [email protected]Дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах