ролики - покататися+навчання

20 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ролики - покататися+навчання підкажіть, будь ласка, де нормально навчають (або імена-контакти тренерів), а також місця, де можна покататися, бажано в закритому приміщенні (дрім, патера і блокбастер чи є ще десь?)Дякую!ПС. Для дитини 5років.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

найкращий за облаштуванням та покриттям, звичайно, Дрім інші - більш-менш однакові й такі собі (в Артмолі не була, якщо вірити фото - непогано). пантери, наскільки мені відомо, вже давно немає. з того, що ви не назвали, ще Караван, Мармелад й Артмолл.й вулицю таки ніхто не скасовував, вже досить тепло)в мене є декілька контактів. вам де треба)?[+sign]Жена в семье главная! А если муж думает, что он все решает, то она еще и мудрая![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, воно все так далеко, що мені все одно якщо можна, давайте усі:)Хочу, щоб малу навчили більш-менш нормально. А на вулиці і так катаємося.В пріоритеті поки що дрім.Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я бы посоветовала блокбастер. Тренеры там вроде все неплохие а когда подрастет - дрим ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Блокбастер.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Галю, ау! Напишіть, будь ласка, контакти тренерів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в блокб хорошие тренера
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую усім записалися в блокбастер на п*ятницю. Напишу потім про враження. Просили собі інструктора дєвачку:), але сказали, що їх мало:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в Караване нравится - каток большой, бесплатный, тренеры - 50грн. за полчаса()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там очень хорошие мальчики :) мы катались с Володей
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я знаю просто у нас дуже соромлива панночка, тому. боюсь, хлопці нас зовсім у ступор вженуть. "Хочу на балет, але щоб там самі дівчатка були" (хоче займатися)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

йок, я уснула вчера. Валя, сорри. если еще надо, маякуйте. [+sign]Жена в семье главная! А если муж думает, что он все решает, то она еще и мудрая![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

год назад в Дриме был суперский тренер, зовут Давид Может и сейчас еще есть, спросите. До того было 2 тренера, но не то. Давид реально научил малого кататься. На тот момент ему было 4 года. Нам тоже далеко было с левого берега переться, но мы ездили на метро с торбой, в торбе ролики, защита, шлем. Зимой поездили, весной вышли на улицу и уже сами стали кататься
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хорошая девочка Катя в блокбастере. Если надо , могу дать ее моб. [+sign]Я сильная, я ответственная, я волевая, я уверенная, я дерзкая, я ещё пять минут полежу и встану, честно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у моей скромной девочки сложились очень теплые и трепетные отношения с парнем-тренером. Так что не отвергайте такой вариант. Я наоборот за преодоление межполового барьера:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моим в Караване падать не так больно:) резиновое покрытие..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

усім дякую сходили:1) в Блокбастер 2 години з перервою на півгодини на батут. Година - дівчинка Аліса, друга година - хлопчик Саша. Результат: їде прямо, об*їжджає фішечки, робить "ліхтарик", "колобок" - це все вперед-назад. Їде на одній нозі (недовго, звичайно) - тільки вперед. Людей не було взагалі - тільки діти з інструкторами до пару дорослих2) Караван у суботу. Тут теж брали інструктора Катю, але мала півгодини поїздила, другі півгодини теж з нею захотіла, але вже реально не слухала її, бо навколо багато дітей. Потім ще з тими дітьми години дві ганяла.Моя думка: вчитися - де мало людей, кататися - караван (безплатно!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спрошу, с разрешения автора: с инструктором заранее нужно договариваться? Или можно приехать в тот же Блокбастер и там уже на месте это решить?..И какой порядок цен сейчас? Спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

50 грн півгодини У Блокбастері і Каравані ми домовлялися на місці. вільні були.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо! ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах