оцінки за чверть у 8 кл виставляються?

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

оцінки за чверть у 8 кл виставляються? як у вас? сьогодні вчитель сказала, що 8-й клас експериментальний, тому оцінки виставляються за семестр, а не за чверть. Здається, у 7-му класі теж так було: дві семестрові і річна. Питання наступне: це ноу-хау лише нашого ліцею чи загальна практика?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за чверть вже давно не виставляють наче, лише семестрові і річні.[+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас 9-й класс и выставляли в этом году за семестр только,не за четверть.Вроде бы у всех. [+sign]Мое богатство-мои дети, вкладывая в их развитие я получаю прибыль их достижениями.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

всі школи перейшли на семестрове оцінювання
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и уже давно))) [+sign]Я не ленивая, просто меня хранит великий древнеегипетский бог покоя и умиротворения Данунах.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого, вопрос :)) да вы счастливый человек :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! У нас просто всі оцінки в нет-школі, як такого табеля немає, дають роздруківку з підсумковими за чверть, в кінці року - роздруківка із семестровими, річними, підписом кл. керівника і печаткою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А тут в іншому місці попросили на канікулах показати табель з оцінками, я от і подумала, що, може, це лиш у нашої дитини його в цій чверті не буде. Значить, понесе роздруківку з результатами 1-го семестру.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

уже давно не выставляются оценки за четверть, только семестровые. [+sign]Вика и ТимкаКогда вы перестанете копаться в том, что уже произошло, и тревожиться о том, что еще не случилось, тогда вы сможете присутствовать в настоящем моменте и испытаете радость жизни. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, офіційно - тільки семестрові і річна. Нашим правда виставляють проміжні, як рейтинг. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах