Плани шкереберть, літо, канікули, школа, а я в паніці. Денний табір для дітей.

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Плани шкереберть, літо, канікули, школа, а я в паніці. Денний табір для дітей. Поговоріть зі мною, будь ласка.Життя, як завжди вносить свої корективи.Наші плани стосовно літніх канікул, тай взагалі на найближчий час доводиться стрімко коригувати, тому у мене легка паніка. Шукаю куди пристроїти дитину 10 років, на залишок літніх канікул, а це чи не мало, більше місяця(((Денні табори, які я знайшла в Ґуґлі територіально не зручноєдине що більш-менш підходить це денній табір «Спортлайфик»Представляють доволі цікаву програму. Як на мене зручне розташування.Але мені здається, що наразі дуже мало дітей, кажуть що від 1 до 3 ходить, чи займаються по програмі, чи просто байдикують, так ніхто не зізнається))).Окрема проблема школа….Буду вдячна за підказки.[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а з школою що не так? стосовно спортлайфу, я ходжу, то дітей маленьких купа ,але я ж увечері ,може вдень багато дорослих ,але і ввечері бачу, що займаються з постаршими дітками плаванням тренери без батьківтому думаю можна здавати , будуть зайнятімої малі 11 років і самі можуть посидіти, хоч поки тягаємо просто між селом і дачею
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

возможно Вы видели предложение от Грин кантри если нет, здесьhttp://greencountry.com.ua/p/back_to_school_anglyska_rozminka_pered_shkoloyu.35http://greencountry.com.ua/articles/54[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ за грин кантри - малой ездил в оба лагеря и ходил в дневной, оч доволен
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

без указания района поиска звучит и правда как паника () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за відгук. А щодо школи. Планували пошуки нової школи після 4-го класу, а це+ через рік.Наразі так склалося, що необхідно вже вирішувати це питання, залишився місяць.якщо детальніше то, тут поряд моя тема про пошук школи http://www.likar.info/forum/treeandmessage.html?confId=&themeId=652252[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, зараз подивлюся. .[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о так дійсно, район метро Чернігівської, та в радіусі 5 кілометрів.))) .[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

работаете там же? есть смысл также поискать и в окрестностях места работы.и по Спортлайфику (Ваш комментарий выше) - если Вам физически некуда девать ребенка, мое мнение, что вряд ли можно себе позволить углубляться в "идут по программе-не идут по программе, бездельничают" если бездельничают под присмотром vs безысходность - какой выбор?...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую за думку. стосовно роботи так працю на Чернігівській.[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ап .[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не хотите на август в палаточный на острова Конча-Заспа? Моему 13. Уже в третий раз едет. Условия спартанские, но, раз сам хочет,-я не возражаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

посмотрите Легобережку (должна работать), если подойдет вам по деньгам Еще на Левобережной на Никольско-Слободской 4д тоже есть лагерь, попробуйте гуглом поискать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую але, ми, ще напевне на спартанські умови не дозріли.))))дякую[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, пошукаю .[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение