Порадьте читалку і планшет (є особливості)

14 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Порадьте читалку і планшет (є особливості) БІльше цікавить читалка. АЛЕ є одне АЛЕ.у читача поганий зір, тобто головна умова чи характеристика цього девайсу - мінімальна шкода здоров"ю, наскільки це можливо. Також - потрібно щоб туди можна було залити підручники шкільні.Цікавить тільки НОВА (це раптом хтось захоче свою запропонувати). Ну і бажано щоб не треба було шось там прошивати, або щоб це було дуже легко зробити. Також хочеться щоб був сервісцентр.Планшет - також цікавить з меншою шкодою зору, але вже не так актуально, тут більше цікавить ціна і "ударостійкість".[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Люд, у Сони моей три года покет бук 912 с приставкой едьюкейшн - формат учебника, большой экран, куча возможностей, словари и тыды. Довольны очень. Планшет - самсунг один из последних, но тут скорее для интернета-развлечений (плюс я на хвост часто падаю, потому так выбирала). [+sign]Мама и маленькая банда:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кіндл [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, піду поччитаю. мені ж головне, щоб зір берегло.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ларіс, це і у нас продається? [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так, на розетці наприклад я раніше піарила ПокетБук, але у нас за півроку двічі полетів екран (наша вина, чоловік ворона), і його дуже дорого ремонтувати. А в кіндла наче корпус жорсткіший. У нас найпростіша модель, таких уже не роблять. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, дякую. Я шось думала шо вони тільки з амеврики прилітають :-) пи.си.: як там ваша барбоска?[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дівчатка, а кольорову краще не брати? я от опдумала - якщо буде використовуватись як підручник, а не тільки для читання - може краще кольорову?[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та нічо, дає джазу. Гуляти ось відмовилася, пісі-каки - і назад, додому :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це з одного боку. А з другого боку, як раз в чорно-білих "паперовий екран", тобто немає зайвого навантаження на очі. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1(-) [+sign]У человека две жизни... и вторая начинается тогда, когда он понимает, что жизнь всего одна.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Саш, а вы читалку в школу носили или для домашнего пользования? [+sign]Мой пост будет последним!))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кіндл буває великого розміру? мені здавалось, що читалка "на підручники" має бути хоч 9 дюймів, щоб ПДФ не масштабувати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение