Дитина з СДВГ і школа - потрібен колективний розум

50 сообщений в этой теме

Опубликовано:

інтернат на п"ятиденку?:)) ви жартуєте? тут он до 16.00 в школі - і то довго
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

остановиться никогда не поздно, понятное дело, что мы все хотим для детей самого лучшего, но в данном случае - это не лучшее... да и домашних заданий в 1м классе быть не должно особо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не хоче до школи - втомився, імхо. Це нормальне явище під кінець навчального року. Дивно, що вчителька вам цьго не сказала, бо нам казала. Тим більше перший клас. І гуртки я б прибрала. Про інше не підкажу, бо не маю досвіду. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прочитала, що протест почався в січні. Ну що я Вам скажу )... Мій десь у другій чверті сказав: "Не розумію, чтому я так хотів до школи??" )). Школа в нас дуже гарна, демократична, немає тієї дурної совкової муштри, але все одно це вже інший світ, коли є "мусиш". [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 тем более в 1 классе [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нього зараз з гуртків лише футбол, і то хвилин 30, йому це реально на користь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так от він і протестує проти системи рамок і правил:))) ашодєлать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та я розумію. Просто школа "без нагрузки" на практиці виходить, як кажуть, "отстой". Я б сама його не давала в гімназію, але вона прямо у нас під вікном, і вчителька дуже класна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

никаких доп. занятий+спорт по типу плавания, жесткий режим дня учителя жаловаться не перестанут до подросткового возраста, так что наберитесь терпения...а то, что я написала выше- это важно для облегчения жизни ребенку..не забывайте, что учебный процесс в обычной школе не ориентирован на детей с СДВГ, им очень трудно учиться в такой системе, они усваивают знания в движении, а не сидя ровненько за партой..с учителем надо договориться о том, чтобы она не акцентировала внимание на плохом поведении, все равно бесполезно, пусть просто хвалит, когда есть за что..если вменяемая, то может быть и поймет.[+sign]Под Новый год все восемнадцатилетние девушки гадают. А в тридцать лет они осознают, что не угадали.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вона дуже класна, і хвалить, коли є за що... тільки коли він заважає іншим на уроці - ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчата, я проясню: всі оці музики-театральні-хореографії - це НЕ гуртки, це - УРОКИ. гурток - тільки футбол
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А можна ще і я запитаю про свою ситуацію. Суть така, що пішли ми в школу фактично без підготовки. (Довго пояснювати чому так. Коротко, в звичайний садок не хотів ходити взагалі, приватний йшов без підготовки і без дітей його віку). Дитина дуже емоційно чутлива, власне тому звичайний садок був просто кошмаром. А ще досить маленький, як на свій вік, тобто реально виглядає на рік молодшим за інших дітей.Тепер в школі ситуація така, що математика (Росток) йде на ура, розуміє і логічні задачки й ікси і тд. Самостійні 7-9-11балів, в основному робить помилки не по суті, а з неуважності. А от читання-письмо..... ще спочатку писав досить чистенько і гарненько, а тепер кожного дня диктанти і от їх не встигає писати, пропускає букви, зліплює слова, не дописує половину. Коли пишемо вдома, то все досить стерпно, я диктувала і він нормально слова розділяє і списати може, правда писати сторінку важкувато, просить перерву. З читанням взагалі мраки-13слів, готовий вчити вірші, але не читати, загалом інші діти навпаки від масси віршів просто вили.І от тепер прямо не знаю реально, що робити. Міняти школу не хочеться, бо ця саме математична, а це у нас поки єдина сильна сторна. А піти знову в 1 клас в цій же ми не можемо. До вчительки він нормально ставиться, хоч вона досить строга. А от діти буває його зачіпають, тобто нічого серйозного ще не було, але в силу своєї емоційності він все сприймає з перебільшенням. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

от у нас та сама фвігня з емоційністю і перебільшенням. Я б зводила до лікаря+ тому що явно має місце перекос в один бік на шкоду іншому. (математика проти письма).У нас перекос - усні відповіді проти письмових:) Усно - він зірка. Писати контрольну - тупо сидить і не пише.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

написала()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До лікаря це до психолога? Шкільний психолог, між іншим, проблем не бачить, навпаки, говорить, що дитина емоційно стійка і тд, просто не підготовлена і малувата. В школі він поводить себе дещо рзгублено (типу забуває щось кудись записати і тд.) але адекватно, тобто не плаче, не психує, погані оцінки сприймає просто як оцінки. А вже вдома починає жалітися і то... в основному коли домашку сідаємо робити. А і от у нас ще така штука, що він просто не просить диктувати повільніше, при тому, що інші просять, говорить, що соромиться. І усно не відповідає, тобто не старається виділитись. Тому контрольні з математики дивують навіть вчительку. Просто сів, написав, здав! [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і якщо це все узагальнити, то можна сказати, що він має аутичні нахили, але не аутист, це точно() [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) я предложила кардинальный выход, при котором не нужно собираться в школу каждый день, не нужно учиться и няню содержать зато спортом человек будет занят весь день.У вас просто классическая ситуация и повышенная физическая нагрузка вам все таки показана
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вірші, говорите, читає? Ну так читайте купу віршів Придбайте збірники Наталі Забіли - і вперед. В мене старша любила. Спробуйте.Ще є збірки віршів сучасних авторів. Досить непогані. А ще можна Чуковського в перекладі пошукати. Тільки спочатку самі читайте, щоб переклад був гарний. Мій на днях вивчав як раз Чуковського. Переклад був непоганим. Можу глянути, хто автор перекладу.Насправді, вірші легше читаються.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні читати не хоче, хоча от зараз певний інтерес до читання починає з"являтися згоден вчити вірші зі мною, от в Навколишньому світі був вірш на 2 сторінки А4 і без проблем погодився його вивчити, а читати треба годину вмовляти, заспокоювати істерику, і потім 10-15хв читання і знову все по-колу. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Девочки, а кто-то слышал о БОС - биологически активная обратная связь? + Может кто-то использовал эту систему?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Детям очень хорошо идут загадки. Они читают, Вы отгадываете. В принципе, это вполне нормальный перекос. Он математический ребенок. У многих так бывает, с чтением проблема, в математике - отлично, с математикой проблема - читают чуть ли не с пеленок. Это нормально, не нормально - это наша школа, которая загрузила первоклассников диктантами. Чтение 10-15 мин в таком возрасте-это очень хорошо. Тем более для математика. Вспомните - дети идут в школу в 6 лет, а программа сейчас обгоняет программу 7-леток, по которой училась, например, моя старшая 15 лет назад. По чтению - читайте небольшие стишки. Еще очень хорошие журналы Малятко, там есть тексты с картинками, которые очень нравятся детям.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, до лікаря - це до лікаря. Хорошого невролога та/або психіатра. Краще "перебдеть"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нина, у наших приятелей такой диагноз у сына. Им предлагали медикаменты принимать. Они в США. Через полтора года решили таки попробовать. Очень довольны результатом. Ребенок стал концентрироваться. Учится отлично (всегда был умный). Если хочешь, я могу расспросить, что они дают (что-то самое легкое). Ну и вообще, как оно.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В Америке с такими детьми вообще,+ как правило, не парятся и сразу назначают медикаменты(( Риталин, как правило. У нас его не используют. Обычно у нас если предлагают, то страттеру. Но она, по-моему, тоже только в России.[+sign]У настоящей женщины две задачи: быть красивой и говорить мужчине, что он молодец!Как говорила моя бабушка: всё, что нас не убивает, можно еще разок!Взрослыми становятся не когда перестают слушать маму, а когда понимают, что мам была права.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Им там всем дают одно и то же. У нас свои протоколы, как врачи скажут - так и будем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение