Інтернет-магазин tarelki.com.ua

7 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Інтернет-магазин tarelki.com.ua Купуйте, тільки якщо володієте необмеженим запасом нервів) Мені, на жаль, подарували на ДР подарунковий сертифікат цього "магазину" (не робіть такого западла своїм друзям, пліз))Уже місяць не можу його використати. Перша моя корзина повернулася до мене з коментарем - товари відсутні на складі. Друга та третя - аналогічно. Я вирішила діяти хитріше і просто надіслала мейлом список позицій, які мене більш-менш цікавлять, з проханням уточнити, що гарантовано є у продажу. Три четверті або й більше- немає у продажу))) Ладно, вибрала з того, що є, сформувала корзину, відправила - знов дзвінок, перепрошуємо, але цих позицій наразі немає.... Цирк на дроті))))Ледве-ледве з п"ятої чи шостої спроби сформували список, погодили наявність, видихаю.... Знов дзвінок))) Перепрошуємо, але замовлені вами товари подорожчали (угу, за ті 20 хв, що пройшли з часу нашої останньої розмови))))) Ще й доставку тепер тиждень чекати (от так от хитро в них працює ця служба). Відпишуся ще по факту доставки, чомусь думаю, що без сюрпризів не обійдеться)))Під час моїх бескінечних перемовин з продавщицями фоном йшли аналогічні діалоги: вибачте, товару немає в наявності, вибачте, товар подорожчав і т.п. Очевидно, це система роботи цього "магазину"((([+sign]Служити собі спочатку солодко-солодко, а потім гірко-гірко.Служити іншим спочатку гірко-гірко, а потім солодко-солодко.(с) Л.Дереш[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо за отзыв. Как раз хотела там заказ делать. После того,как у меня "не срослось" с Посуд де люкс. Там тоже то нет в наличии, то обещают подобрать товар,но забывают перезвонить, то дороже и т.д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у посуд де люкс есть магазины по городу во многих р-нах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я знаю. Но они,к сожалению, не так близко от Академгородке и мне с ребенком не совсем удобно добираться, поэтому хотела сделать заказ через инет-магазин
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я на этом сайте заказывала себе сковородку, осталась довольна и самой покупкой, и сервисом:http://profmag.net/Farforovaya--keramicheskaya-posuda.htmlНасколько приятные цены на посуду, не знаю, посмотрите, может, Вам подойдет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

посмотри эот сайт http://gecko.kiev.ua/index.htmlБрала у них нож себе керамический и родители себе набор ножей - все очень достойно. Я воообще теперь балдю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, що... привезли)))+ у мене дитина на руках мала істерила, не до ретельного перегляду покупок було, а вони ще й як навмисне привели все одним великим пакунком, намертво замотаним) кароч, із 3 сковорідок - 2 браковані, форма для випічки замість австрійської - китайська, гарнірна ложка зовсім іншої форми))))но я щаслива хоч таким) чесно, був момент, коли я думала, що все, гайки моєму сертифікату, ніхто мені його не отоварить взагалі...[+sign]Служити собі спочатку солодко-солодко, а потім гірко-гірко.Служити іншим спочатку гірко-гірко, а потім солодко-солодко.(с) Л.Дереш[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение