Куплю зеленый пиджак школьный мальчику 134 см

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Куплю зеленый пиджак школьный мальчику 134 см пишіть фото, заміри, ціну, де міряти-забиратиЯ в Києві, але можна з пересилкоюДякую[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

есть на 134, ф-ка Bozer, относился год очень хорошо, 50 грн.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можна рукав, плече, ширину, довжину? -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пишу, рукав от плечевого шва - 47спина от шва до шва - 35грудь под рукавом меряла -43 длина сзади по спинке- 55
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А який це розмір по бірці? Катишки терба буде брити?:) Впринципі, я візьму, у нас такий був два роки, мене влаштовує, як для разів з 10 вдягнутиВи де? Я на Харківському, ще можу на Даринку [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

34 р. (+) Катишок на такій тканині не буває, ще він не мнеться. Я поруч з м. "Чернігівська", але й до Даринку можна донести.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У нас Бозер весь в катишках після кожного вдягання :) Напишіть телефон, чоловік під2їде на Чернігівську чи куди треба[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

напевно вони шиють з різних тканей, на нашому ніколи не було - на таких тканинах вони не можливі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение