Смородина

20 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Смородина чим тлю знищити?:( Готова пробувати мило, перець й іншу лабудєнь.Хімію теж готова, але як потім ягоди їсти? Гугл пише, так, але ж практика важливыша :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

моя мама госп. милом. Я колись давно пам,ятаю, отим амвеєвським засобом - LOC, чули мабуть? Я й сама послухаю разом з вами, може зараз що новіше придумано дієвішого..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мильний розчин і обприскати? допомагало? та смородина у нас - по дві палички всього, шкода її так ://[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну от цієї весни вже розвела мило. налила цей розчин в відерце і прям туди гілочки вмочала. Листочки ще не порозкручувались, але тлі вже немає.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пропорції важливі? -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

запитаю у мами, сама не знаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ягоди можна їсти тільки після терміну, вказаного на хімікатах. 20 чи 30 днів частіше всього. Коли+ знищите тлю, обов*язково потурбуйтесь про мурах. Вони нову тлю натаскають. Лимонні, апельсинові, грейпфрутові шкірки, часник або стрілки, полин, листя табаку - що є в наявності, те і складаєте у відро, заливаєте окропом на кілька днів, додаєте просте господарське мило, потерте на тертці, або прилипач.І пирскаєте щедро, щоб аж стікало з гілок.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поки лише мило, тому натерла вже, піду варити - гугл каже, 300 г на 10 л вирахувала на менший об"єм, колочу [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Підскажіть, цей розчин діє на мурах? В мене жах якийсь з ними. Обліпили два кущі смородини.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мурах треба в мурашнику бороти :/ ми сипимо на них Bros http://images.ua.prom.st/194196216_w200_h200_bros_250_g.jpg[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не допомогає він((.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а наші догли минулого літа, прям трупики кругом мурашника бачила -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я в прошлом году носилась с этими народными средствами-зола,мыло... Все до одного места..тля и муравье все лето ..в этом году недели две назад,до дождей увидела первые признаки и сразу Б 58 побрызгала,он на 30 дней,пока кустики чистые.. Тьфу-тьфу[+sign]Отказывать себе в покупках вредно)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

То поки дощі пройдуть, мені вже й пізно буде ним обробляти, виходить? Я ще смородину не вирощувала :)) Коли вона достигне?[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да в дожди и мыло смоется)если листиков покрученных мало-оборвите и спалите Землю вокруг куста посыпьте золой,посадите бархатцы,раз вы уже на колотили мыла-брызгайте мылом[+sign]Отказывать себе в покупках вредно)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я ж і на майбутнє інфо собі зберігаю :)) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можно фейри побрызгать, в целом ситуацию на время улучшает, разводила на глаз
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

питала, каже на глаз...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мурахи ненавидять, якщо розкидати солену тюльку або шматки оселедця.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение