А з кролями сюди чи в "любимцы"?)

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Это смотря зачем вы их себе завели. ))) Муж одно время меня уговаривал курочек завести. А я сказала, что если и заведем, то только ради яиц, а есть не будем. Как же можно есть, если ты с ней подружился, ласковые прозвища давал и вообще, знаеш ее характер и привычки. Муж тут же представил себе "кладбище домашних животных" у нас на участке с надгробиями "Чернушка", "Рыжик", "Шустрик" и посмеялся надо мной. Но от идеи с курями отказался (временно). А кролика я есть не могу - с детства психотравма. )Но это я такая "притрушенная". Другие спокойно себе разводят и потом едят. Заходим к соседям в селе и соседка начинает расхваливать своего любимого петушка, какой он умный и красивый: "И такой любопытный! Везде свой нос сует! И бегает за мной как собачка!" А через 2 дня из него холодец сварили. Пытались меня угостить, я чуть копыта от ужаса не откинула (ведь он же для меня был уже "знакомым", я ж "морду его лица" помню!). Муж надо мной издевается: "Алиса, знакомься - это пудинг! Пудинг - это Алиса". )) Вы себя сами знаете лучше, сами и решите - сможете или нет съесть.[+sign]Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Адмін нам з Леною радив в любімці писати про с/г тварин)) але ми якось не ризикуемо і тут з хоббі та вишиванням теж якось не в тему з курчатами та кролями в мене теж нещодавно з"явились кролі; оце вже пора вакцинуватитому буду слухати порад разом з вами
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я ж теж від м"яса не відмовляюся. Купила в магазині абстрактний кусень і без всяких докорів сумління і приготую, й зйім. ) Але це ж інша справа.[+sign]Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Розкажу свою історію:+ Кроличок парувати треба тоді, коли вони стануть хоча б візуально такими, як дорослі кролі цієї породи. Деякі в 3.5 міс. вже виглядають, як дорослі, а деяким півроку тре рости. Я раніше, ніж у 6 міс. не парую. Великанів місяців у 8, хоча пишуть, що можна з 4-5 міс. парувати.Кролиця вагітна 28-35 днів у середньому. Частіше - 30 днів рівно.Коли вона народить, то на третій день вона знову вже готова паруватись з кролем. Годує кроленят в середньому місяць, може й більше. Одночасно може годувати і бути вагітною. Але це небажано, бо тоді вона швидше виснажується і наступне покоління може бути слабшим. Овуляція у кролів один раз на 7-9 днів. Для парування кролицю підсаджують до кроля, а не навпаки. Зазвичай материнське стадо на м*ясо не пускають. Гарна кролиця живе постійно, родить по мірі необхідності. А діти йдуть на м*ясо.Я свої мамок парую в середньому 4 рази на рік. Вони встигають відпочити, діти здорові народжуються. Важливо кроличок не перегодовувати, бо коли вони жирні, то не хочуть вагітніти або народжують мало кроленят. Добре мати свого кроля (іншої крові) для парування. Кровних кролів не слід парувати, буде слабке потомство, ростиме погано і тд...Стосовно того, як їх їсти... я не їм. Мої хлопці їдять із задоволенням.[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вакцину купила вже? Мені не хватило, прорахувалась я... поки що провакцинувала своє материнське стадо і кілька вагітних кролиць... Йоптель, я як порахувала, скільки + у мене молодняка - в паніці... У мене Льоша парував їх з ентузіазмом... тепер місця не вистачає на молодняк, буду змушувати його гарних молодих кролиць забивати... серце кров*ю обливається... якраз оплодного віку, по 9-12 місяців... але ж їх діти нікуди, всім бажаючим попродавала вже вагітних, а ще штук 9 зайвих кролиць. Молодих здорових Велетнів. Білих і сірих...І ще є в мене по дві штучки новеньких дівчаток: чорних, блакитних та пісочного кольору. Цих буду вирощувати, гляну, що виросте, може, залишу на породу собі)))[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тільки зауважте, що каліфорнійка - середня порода, + з неї гарної тушки не вийде. Я б радила її з Велетнем, Обером парувати, щоб діти були більші і м*ясніші (якщо Вам не на породне розведення, а для їжі). Ну і Великаншу свою також з Велетнем або Обером, Різеном. На крайній випадок із Новозеландцем.)[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чоловік мій хоче яму викопать для розведення, в його батьків було тих кролів тьма. Не знали куди дівать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кролі великих порід у ямах гинуть, тільки дрібні та середні живуть. Ну і там неконтрольовано плодяться, зрештою+ вироджуються.Раджу для ями придбати кілька дрібних кроличок і кроля (тільки щоб усі були різної крові).[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, але ж шкода такий гарний материнський матеріал на м*ясо пускать... [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я теж йому кажу, що тоді кролі були безпородні і не так хворіли.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нє-нє, трошки не так. Не те щоб безпорідні, а, скоріше, дрібних порід типу строкач, бабочка і тд [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Купила: 46 грн 10 доз
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ого як дешево!!! Марин, а скинь назву вакцини, бо моя нині дорога, 90 грн/10доз, зараза((( Я вже дивлюсь на Міксорен [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так і в мене Міксорен; купувала в лютому + Магазин "доктор ЗОО"пр-т Московський 16 тел 067 249 15 67 і 383 23 09пр-т Бажана (М Харківська кіоск там купувала) 067 234 35 64 і 383 68 84
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо. Миксорен это Чехия. А Венгрия ща капец какая дорогая(. [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От і не пускай, ще трошки зачекай....я ось-ось маму перевезу))..будьласочка!!!! [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я про тебе пам*ятаю, твої чекають. У мене крім того зайвих дофіга))) [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах