Порадьте клематисів

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Порадьте клематисів Дохнуть, гади((( Не витримують зиму, просто не ростуть і не цвітуть(((Передчуваю, що і цьогоріч буде та ж історія(((Буду вдячна, як порадите хороші, міцні, зимостійкі сорти, невибагливі у догляді. Ну і взагалі, скажіть щось хороше, бо я їх так хочу, а вони падлюки не ростуть ніяк....Про сонячний бік в курсі, не допомагає(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О-ооо, це у мене таке з жасмином. У всіх людей біда - не можуть викорчувати його, росте кущами. А я скільки разів садила - ні один не прижився, зараза(((+ Певне, є рослини "не твої". Та ж шовковиця. У сусідки росте прям на межі. А я звідки тільки ті шовковиці не возила... не приживаються...[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

плак-плак)))()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лютер бербанк
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, такого ще не було)()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

http://www.sadiba.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=103
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спрошу у мамы, у нее шикарные просто, запах еще от соседей слышно (+) правда, она в Крыму, но не на ЮБК, в Евпатории, там зимой сейчас, наверное, как и в Киеве температура
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так не южный же берег. В Евпатории, мне кажется, почти как в Киеве (+) и снег бывает, и морозы. Ну разве что осень у них более теплая. ну ок, тогда меня вычеркивайте.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не ображайтеся, плз) просто клімат Криму та Полісся відрізняються на цілих три кліматичні зони (від мішаних лісів через лісостеп і степ аж до субтропічного), тому те, що буяє в Криму - на Поліссі як мінімум чхає і кашляє))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах