Грецкий орех

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Грецкий орех Немає у когось зайвого горішка? Ми свій забули поливати минулого року, коли посадили :(А тітка його плекала для нас не один рік, хник-хник.Може є у когось, щоб смачний, з тонкою шкіркою? Вони ж такі різні бувають, страшно натрапити на маленький, із шкаралупою, що не розіб"єш кувалдою і ядром, яке не виколупується. Я книжкою дитячою віддячити можу або катанням на segway.Або скажіть, де купити стопудецкі класний сортДякую! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я посмотрю у нас, обычно проростают Послевыходных скажу[+sign]Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І я таке знаю, що проростають навколо старого горіха У нас в селі, дуже хороший горіх, але там така шкірка тонка, що птахи їх легко з"їдають і проростати нічому :/[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас много падает )) и почти каждый год проростает И птицам хватает и нам )))[+sign]Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы разводим, отличный сорт, для себя насадили если интересно напишите lana_perova2004(собачка)mail.ru[+sign]Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая!Фаина Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах