Грецкий орех

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Грецкий орех Немає у когось зайвого горішка? Ми свій забули поливати минулого року, коли посадили :(А тітка його плекала для нас не один рік, хник-хник.Може є у когось, щоб смачний, з тонкою шкіркою? Вони ж такі різні бувають, страшно натрапити на маленький, із шкаралупою, що не розіб"єш кувалдою і ядром, яке не виколупується. Я книжкою дитячою віддячити можу або катанням на segway.Або скажіть, де купити стопудецкі класний сортДякую! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я посмотрю у нас, обычно проростают Послевыходных скажу[+sign]Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

І я таке знаю, що проростають навколо старого горіха У нас в селі, дуже хороший горіх, але там така шкірка тонка, що птахи їх легко з"їдають і проростати нічому :/[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

У нас много падает )) и почти каждый год проростает И птицам хватает и нам )))[+sign]Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мы разводим, отличный сорт, для себя насадили если интересно напишите lana_perova2004(собачка)mail.ru[+sign]Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая!Фаина Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас