Цветы-2015

36 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Цветы-2015 Середина лютого - чудовий час для висіву насіння квітів. Тоді при висадці в грунт чи горщики в травні уже буде підрощена розсада.Давайте ділитись, що висіваємо і коли; як росте розсада)У мене підростають катарантуси - ампельні і кущові. Сіяла в кінці січня. Поки по парі справжніх листочків, де-не-де випускають другу пару.Газанія жорсткувата Kiss frosty flame mix - розпікірувала, має по 1-2 смправжніх листочків.Петунія Tidal wаve - Сільвер і Хот пінк. Сільвер росте трішки більшим, аніж хот пінк. Сіяла одночасно - 29 січня.Петунія Easy wave velour burgundy і Wonder wave purple classic - маліпуськи) Випускають перші справжні листочки. Посів 1 лютого.Бальзамін Impreza mix - поки в сім`ядольках. Сіяла 1 лютого.Лобелія ампельна Regatta mix від 27 січня "колоситься".А у Вас що росте?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Катарантус із 3 сім`ядольками дав одразу ж 3 листочки) - фото http://s017.radikal.ru/i402/1502/10/4a39228f35e4.jpg
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я хочу астры, много. В прошлом году так затуркалась, что не посеяла И так жалела половину лета и всю осень(([+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я айстри буду сіяти на розсаду + Такі - Айстра Callistephus chinensisІ хризантеми - оплатила черенки мультифлору, ранні сорта.Хочу красивої осені)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а зачем астры на рассаду, можно же сразу в землю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна, зазвичай так і сію. Через розсаду зацвітуть раніше. Зробила ревізію насіння - айстри багато різної, буду і в грунт насінням, і розсадою висаджувати. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та можно то можно, но это медленней и не так надежно)) [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чернобрывцы карликовые посею на рассаду еще, а то вечно обманут и вырастает чудо выше колена и желтого цвета)))[+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а где вы покупаете семена я бы петуний посеяла, но я чайник совсем, всегда рассаду покупала.и куда сеете? в эти торфяные стаканчики?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кобею очень люблю, посеяла в середине января, чтобы зацвела пораньше Больше цветы никакие сеять не буду, нет места для рассады. Может петунек куплю готовых весной.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сію в касети. В торф горщиках, кажуть, пересихає дуже швидко. + А так в касету і потім перевалюю в горщики невеличкі - розсадні чи стаканчики одноразові. А тоді вже на клумбу чи в постійний горщик.Насіння брала в СП - професійні упаковки купували і ділили між собою учасники складчини. Можна купити і в магазинах, звісно. Я в реальних магазинах не купую практично. Тому пораджу он-лайн, де брала сама в роздрібhttp://bonusflower.com/Там добрі виробники. Бо насіння в "фантиках" - те, що продається в супермаркетах, напр., може бути як якісне, так і НЕ якісне.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какая красивая! А где купили? [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо !, я вчера уже даже заказала семена, в Семена Украины, ссылку взяла в соседней темке.поищу теперь кассеты, спасибо!а в кассеты просто земля? в общем надо на проф форум податься наверное.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну хоть не заходи сюда((( У меня клумбочка под обычной киевской высоткой. Там места чуть-чуть, а так всего охота. Вот теперь нужно думать куда кобею пристроить (и где её взять). .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Касети зараз є скрізь + Ашан, Лєруа, Епіцентр. Там же можна купити і землю - беріть для розсади. Вона дрібна повинна бути, щоб росточок міг легко вийти на поверхню.Якщо є гроші, беріть тепличку - касета, віддон і прозора кришка. Якщо обмаль - майструйте самостійно) Можна просто в кульок поставити тепличку. А можна й просто пакет з-під соку чи молока - зрізати одні стінку, насипати землі, посіяти і так само в кульок. Чи не досипати кілька см до верху і тоді замотати в харчову плівку. Чи склом накрити.Як проросте більшість насінинок, знімайте тепличку поступово. Спочатку провітрити на хв 15, потім на півгодини. А потім і геть зняти. Можна і за один раз, тільки проконтролюйте, щоб не зів`янули всходи. Якщо похнюпляться, тоді поступово робіть.Світла треба багато, але від сонці варто притіняти. Поливати вміру, надлишок води шкодить.Можна оприскувати вітаміном В-1 (одна ампула на півлітра води), поливати кальцієвою селітрою. Можна й радіфармом пролити - стимулює розвиток кореневої системи.Петунія любить кислуватий грунт. Раз в тиждень можна підкисленою водою пролити, напр., ложка електроліта на 10 л води (оцет і лимонна кислота нестійкі, але можна й ними підкисляти).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, у мене так само - під висоткою висаджую) + Я саджу, крадуть - знову саджу))Я засаджую квіти в горщики, в бетонні квітники, в шини і тд.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, но мне кажется если так сеять, то оно получается гуще как-то
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знаю пару клумб под высотками мимо которых не могу пройти не остановившись, даже если очень спешу или несу что-то, все равно встану и удивляюсь логике и продуманности посадкине бывает с ранней весны чтобы что-то не цвело и все так уместно и хорошо сочетается,очень полезный у вас труд
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Она есть в любой точке с семенами. В пакетике 4 семечки, всходит половина в лучшем случае, проверено годами. Всходит долго. Сеять пораньше, иначе цвести будет аж в августе. Бывает белая и фиолетовая. Рассаду от кошек прятать, съедают до основания, очень она им вкусная.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кобея плетистая и довольно большая выростает, ей нужна опора.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Куди Ви висаджуєте кобею - у відкритий грунт? Мені вона дуже подобається, але обмаль землі біля опор(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В открытый грунт. У меня каркас буквой "Г"+ из профилей с натянутой сеткой пластиковой общим размером где-то 2 на 3 м. 2-3 растения под эту опору высаживаю и заплетает очень густо всю сетку, т.е это достаточно крупное растение.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как посеять бархатцы на рассаду? каждый год спрашиваю у продавцов саженцы низких желтых, и мне их продают.. но они потом выростают высокие и оранжево-красные.Ну вот купила семена на этот год. Как их сеять - кучно рядком и потом проредить или по 1 зернышку в лунку? и на какую глубину класть семена?первые 2 статьи в гугле не дали ответ на вопросы:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Но красиииииивая! Почитала о ней. Да, мне её негде посадить((( (-) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас теж крадуть. Правда на букети. Я вже змирилася зі сміттям, яке кидають з вікон (не змирилася, а просто знаю, що потрібно прибрати). Якщо будуть красти з корінням, буду тільки щось просте висівати. () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах