питання про лопати

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

питання про лопати після цього слова сміятися не треба), а от підказати , де можна купити нормальні лопати, які не ламаються через три місяці після використання - буду дуже вдячна)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

господи, що ти з ними робиш? У нас одна лопата живе напевне роки чотири :))))) Чи то ми такі ледачі? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

у нас колишні радянські жили 15-17 років. з сучасними - триндець якийсь((( як що роблю? копаємо. й пні від дерев, й картоплю, й рассаду - ну все, що має бути зроблено на городі)))сусідку іноді наймаємо, каже, що таких гавьонних лопат, як у нас, вона ще не бачила)))))))))))[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

В епіцентрі купувала собі і свекру. Зараз знайду картинки. Лопаті вже три роки, хоть би хни їй)+ http://www.sadochek.com.ua/lopaty/fiskars/131300-131300/prod7548.htmlІ не тільки Фіскарс, там є ще по 200 грн класні, дивилась собі нещодавно)[+sign]Женщины, не рубите сгоряча!Пилите мееедленно...[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

В Епіцентрі є лопати рос виробництва (помідорами не кидатись) + Є такі собі жіночі моделі і звичайні. У мене жіноча - вона менше лезо має, аніж зазвичай. Вартувала 100 грн рік тому. Гостра, міцне залізо, копати легко.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

йок(((( ну й ціна... [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ех, подивлюся, дякую) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну радянські)) на куренівці шукати треба з нормальної сталі Сучасні - скільки не купували - усьо не то(((В мене чоловік на барахолках старі радянські інструменти(нові) так викуповував, з нормального металу викрутки і т.д.
0

Поделиться сообщением