Хтось вирощує їжу для себе?

131 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Хтось вирощує їжу для себе? Овочі/фрукти/зелень, кури/кролі/качки чи ще щось?Я навіть в квартирі цибульку на підвіконні вирощувала, а коли з"явилась можливість то й помідори з огірками, а ще курочки))Свої помідори це дууже смачно + задоволення від результатів своєї праці.Просто цікаво - є знайомі в п/б які нічого не вирощуюють і тримають тільки великого пса (імхо - за ним більше догляду чим за курами)Але більшість при найменшій можливості вирощуюють як найбільше їжі)).Може до землі тягне, а може хочеться їсти хоть щось спражнє?Тема просто погомоніти, бо це і про хоббі, і про їжу, і про рослини з тваринами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Однокурсник рассказывал, что у них, в доме напротив, женщина свинью держала на балконе. )) [+sign]За каждой успешной карьерой мужчины стоит любовь женщины. За каждой успешной карьерой женщины стоит предательство мужчины[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У мене росла зелень і огірки. Досить успішно. Але це було більше для розваги.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не думаю, що вона її потім з"їла, це напевно замість пса чи кішки), кажуть вони гіпоалергенні
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Само собой, выращивают люди. Но наших 2 участка стоят невозделанными. При слове "помидоры" у меня дергается глаз.Все это пройдено и больше желания такого нет. Я куплю на базаре у бабушек "щось справжне".И курей терпеть не могу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні, ніколи. Є батьки, садоводи-мічурінці, але я сама пас. Не хочу, не люблю, не буду.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Воно й у мене як розвага з бонусом, зараз дуже люблю спостерігати за курами - у них така ієрархія о-о.. є улюблені дружини, є маленькі клани, але чужаків б"ють всі, крім півня, він пофігіст))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

То Вас заставляли напевно, а коли для задоволення, то не сіпається, кури дуже позитивні, сама не очікувала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а если я в мае вылупила на балконе цыплят, а в ноябре их съела, минуя средний этап их выращивание - зачот? Тогдя - я ...() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Може ще прокинуться гени?) Мене недавно потягнуло, але до старості ще далеко.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зачот!) Я з Вами консультуватись буду по вилуплюванню, можна? Бо цей етап мені ще невідомий.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зарікатися не буду, але тенденція поки що прямо протилежна. [+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

инкубатор, душа моя, решает все задачи...))))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я вже морально готую чоловіка, що потрібно майструвати інкубатор)), але їм же треба якусь допомогу після вилуплювання надавати? сушити, гріти, якісь профілактичні ліки, годувати правильно.зараз в пошуках пташиного форума, один вчора знайшла, так там трох схиблені планують викопувати і сушити чер"яків на зиму, а ще кітки палять і роблять кісткову муку... я ще не настільки просвітлена ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

низачто! мне даже когда готовую выращенную-пощипанную утку привозят я кручинюсь горько - это столько лишней мороки, на порционные куски ее разделывай, печенку отдельно жарить, пупок с морковкой тушить, кароч, мне проще кусочек куриного филе купить и не мучиться. да, я понимаю, что оно выращено на гормонах и прочей фигне, но зато насколько проще:) про огород я вообще молчу - для меня это только в случае войны-голода и прочих катаклизмов. [+sign]Дело не в оптимизме или пессимизме, а в том, что у девяноста девяти из ста нет ума.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В квартире максимум лук зеленый детям. В своем доме совсем немножко кабачков, морковки, тыквы малышу, малину посадила, ежевику, ревень...остальной участок газон, шикарный виноградник, травы (мята, мелисса) и цветы.Живность непроизводительная, собака и кот.[+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Чужой карман всегда толще, чужая работа всегда легче,чужие проблемы всегда проще…И только СВОИ ДЕТИ - всегда лучше!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Треба ще курочок для яєць, прогуглила бентамок - це ще й декоратино дуже.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не, ей треба исчо одну собачку...)))) это точно... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давно хотела спросить у наших заграничных форумчанок А это правда?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нынада :) и негде...участка всего полсотки :( и собачку нынада ишшо одну :) [+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Чужой карман всегда толще, чужая работа всегда легче,чужие проблемы всегда проще…И только СВОИ ДЕТИ - всегда лучше!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Собачки з котиками жеруть бульше курей, ще й вигулювати їх треба.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

???? дык эта....жены Обамы....Обамиха в Белом доме помидорки с бататом выращивает.... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бентамки по 500гр курочка, такі манюні і гарнюні мімімі, їм місця зовсім трішки треба. от перепілки мене не вразили - лякливі, в клітках.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От *не хороші*. Навіть овочі не можна.., я читала, що тільки велику рогату худобу забороняють
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я уже имела опыт выращивания кур из цыплят, и даже собственноручно их ..ну вы понимаете что... пока я на такое не согласна. А собак и котов я просто люблю, но мы ж о еде? :)[+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Чужой карман всегда толще, чужая работа всегда легче,чужие проблемы всегда проще…И только СВОИ ДЕТИ - всегда лучше!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение