Sign in to follow this  
Followers 0

Хтось вирощує їжу для себе?

131 posts in this topic

Posted

Хтось вирощує їжу для себе? Овочі/фрукти/зелень, кури/кролі/качки чи ще щось?Я навіть в квартирі цибульку на підвіконні вирощувала, а коли з"явилась можливість то й помідори з огірками, а ще курочки))Свої помідори це дууже смачно + задоволення від результатів своєї праці.Просто цікаво - є знайомі в п/б які нічого не вирощуюють і тримають тільки великого пса (імхо - за ним більше догляду чим за курами)Але більшість при найменшій можливості вирощуюють як найбільше їжі)).Може до землі тягне, а може хочеться їсти хоть щось спражнє?Тема просто погомоніти, бо це і про хоббі, і про їжу, і про рослини з тваринами.

Posted

Однокурсник рассказывал, что у них, в доме напротив, женщина свинью держала на балконе. )) [+sign]За каждой успешной карьерой мужчины стоит любовь женщины. За каждой успешной карьерой женщины стоит предательство мужчины[-sign]

Posted

У мене росла зелень і огірки. Досить успішно. Але це було більше для розваги.

Posted

Не думаю, що вона її потім з"їла, це напевно замість пса чи кішки), кажуть вони гіпоалергенні

Posted

Само собой, выращивают люди. Но наших 2 участка стоят невозделанными. При слове "помидоры" у меня дергается глаз.Все это пройдено и больше желания такого нет. Я куплю на базаре у бабушек "щось справжне".И курей терпеть не могу.

Posted

Ні, ніколи. Є батьки, садоводи-мічурінці, але я сама пас. Не хочу, не люблю, не буду.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]

Posted

Воно й у мене як розвага з бонусом, зараз дуже люблю спостерігати за курами - у них така ієрархія о-о.. є улюблені дружини, є маленькі клани, але чужаків б"ють всі, крім півня, він пофігіст))

Posted

То Вас заставляли напевно, а коли для задоволення, то не сіпається, кури дуже позитивні, сама не очікувала.

Posted

а если я в мае вылупила на балконе цыплят, а в ноябре их съела, минуя средний этап их выращивание - зачот? Тогдя - я ...() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]

Posted

Може ще прокинуться гени?) Мене недавно потягнуло, але до старості ще далеко.

Posted

Зачот!) Я з Вами консультуватись буду по вилуплюванню, можна? Бо цей етап мені ще невідомий.

Posted

Зарікатися не буду, але тенденція поки що прямо протилежна. [+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]

Posted

инкубатор, душа моя, решает все задачи...))))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]

Posted

Я вже морально готую чоловіка, що потрібно майструвати інкубатор)), але їм же треба якусь допомогу після вилуплювання надавати? сушити, гріти, якісь профілактичні ліки, годувати правильно.зараз в пошуках пташиного форума, один вчора знайшла, так там трох схиблені планують викопувати і сушити чер"яків на зиму, а ще кітки палять і роблять кісткову муку... я ще не настільки просвітлена ))

Posted

низачто! мне даже когда готовую выращенную-пощипанную утку привозят я кручинюсь горько - это столько лишней мороки, на порционные куски ее разделывай, печенку отдельно жарить, пупок с морковкой тушить, кароч, мне проще кусочек куриного филе купить и не мучиться. да, я понимаю, что оно выращено на гормонах и прочей фигне, но зато насколько проще:) про огород я вообще молчу - для меня это только в случае войны-голода и прочих катаклизмов. [+sign]Дело не в оптимизме или пессимизме, а в том, что у девяноста девяти из ста нет ума.[-sign]

Posted

В квартире максимум лук зеленый детям. В своем доме совсем немножко кабачков, морковки, тыквы малышу, малину посадила, ежевику, ревень...остальной участок газон, шикарный виноградник, травы (мята, мелисса) и цветы.Живность непроизводительная, собака и кот.[+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Чужой карман всегда толще, чужая работа всегда легче,чужие проблемы всегда проще…И только СВОИ ДЕТИ - всегда лучше!!![-sign]

Posted

Треба ще курочок для яєць, прогуглила бентамок - це ще й декоратино дуже.

Posted

не, ей треба исчо одну собачку...)))) это точно... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]

Posted

давно хотела спросить у наших заграничных форумчанок А это правда?)))

Posted

Нынада :) и негде...участка всего полсотки :( и собачку нынада ишшо одну :) [+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Чужой карман всегда толще, чужая работа всегда легче,чужие проблемы всегда проще…И только СВОИ ДЕТИ - всегда лучше!!![-sign]

Posted

Собачки з котиками жеруть бульше курей, ще й вигулювати їх треба.

Posted

???? дык эта....жены Обамы....Обамиха в Белом доме помидорки с бататом выращивает.... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]

Posted

бентамки по 500гр курочка, такі манюні і гарнюні мімімі, їм місця зовсім трішки треба. от перепілки мене не вразили - лякливі, в клітках.

Posted

От *не хороші*. Навіть овочі не можна.., я читала, що тільки велику рогату худобу забороняють

Posted

Я уже имела опыт выращивания кур из цыплят, и даже собственноручно их ..ну вы понимаете что... пока я на такое не согласна. А собак и котов я просто люблю, но мы ж о еде? :)[+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Чужой карман всегда толще, чужая работа всегда легче,чужие проблемы всегда проще…И только СВОИ ДЕТИ - всегда лучше!!![-sign]

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0