Кто в теме шитья )) не дайте погибнуть...

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Кто в теме шитья )) не дайте погибнуть... Пожалуйста помогите с выкройкой верхней юбки http://barbie.su/component/content/article/9-news/44-holiday-barbie-doll-2011.htmlспасибо,спасибо,спасибо)[+sign]душою в невесомости,парю сквозь жизни заросли.Я не умру от скромности -меня убьют из зависти...(Паша Броский)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на словах спробую пояснити я думаю, це сонце-кльош (круг з діркою посередині :-) але вкорочений з одного боку.Грубо кажучи, якщо довжина спідниці ззаду 20 см, а спереду 5 см, то треба намалювати круг, всередині отвір по обхвату талії. В один бік відкласти радіус 5 см і плавно провести нову лінію.При оформленні сукні задня частина робиться без складок, а передня фіксується такими плавними воланами.Не знаю, чи зрозуміло.Намалювати можу, але як вам це показати?..Ви питаєте для людини чи для ляльки? :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо) для куклы) вот я где-то так и думала, но представляла, что еще надо ЧТО ТО удленнять впереди))))[+sign]душою в невесомости,парю сквозь жизни заросли.Я не умру от скромности -меня убьют из зависти...(Паша Броский)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До речі.дісно спереду нюанс спереду тканина накладається краями і має гострі кутки. Тому швидше за все всередині круга дірка трошки більша за обхват талії, але зовнішня дуга в одній точці дотикається до лінії талії (так і вийдуть гострі кутки спідниці.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение