Постільна білизна і подушки - порадьте сайт чи магазин

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Постільна білизна і подушки - порадьте сайт чи магазин Доброго ранку, хочемо оновити наше сімейне добро, тобто купити на 5 осіб по 2 постільні комплекти, і до того ж подушок (малих і великих)... Де б все це купити так, щоб не дуже дорого, нормальної якості (приємна натуральна тканина) і з достойним вибором? Дуже цікавить, чи можна знайти місце, де продаються не готові комплекти, а можна обрати одного дизайну потрібного розміру наволочки, підковдри та простирадла (на резинках та без них). Чи є такі чарівні місця в природі? :))) Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Юск, English Home
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Справді? Я думала, там дорого і склад так собі (+) щоправда, пильно не придивлялася до цін і тканин, але мені чомусь здавалося, що в інет-магазинах можна натрапити щось дешевше і вітчизняного виробника. Рекомендуєте English Home?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

смотрите на состав, там он указан. Новые коллекции дорогие, но там много и -50, и даже -75. Отечественное можно и дешевле, это правда. Но я пару раз брала украинские - недовольна, сели очень сильно, простыни невозможно нормально заправить. И по износостойкости не очень. Вилюты мне хватило на года 4. http://englishhome.ua/catalog/spalnya/prostyni/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! А в старих колекціях English Home вибір розмірів є? Продаються одиниці білизни окремо чи комплектами? Я бачила їхній магазин в якомусь з Дрімів, але вже не пам*ятаю, де саме. Може, є більший магазин деінде? Ще раз дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть и отдельно, и комплектами. Я обычно отдельно покупаю, мне так удобно. в Дриме и беру, мне удобно территориально.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

English Home в распродажу, без нее - будет не очень выгодно [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

подушки я себе все поменяла на те что с памятью, из Юска отличные! [+sign]Личка не работает. Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах