шукаю тему про дивани

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

шукаю тему про дивани Колись одна форумчанка ділилася своїм досвідом про вибір дивана. Писала про те, що виробництво одного можна було спостерігати в процесі. Хто памятає, нагадайте, будь ласка, про які дивани йшлося. Або киньте покликання, я ніби й зберігала те покликання, але знайти не можу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вже знайшла, дякую Поляні за ту тему) Цікаво, який купили?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ссылку дайте, мне тоже надо))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ми купили у Делавега + Рада, що Вам тема згодилась) Мій відгук по співпраці можна прочитати тут http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=118252&page=4
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Історія з покупкою несподівано мала продовження + Коли оформляли замовлення, то нам сказали, що в подарунок до дивана вони шиють подушку. А от коли диван уже привезли, то подушки не було. Я зразу не помітила її відсутності, та й, чесно кажучи, забула про неї. Потім згадала, запитала у власника, чи можемо розраховувати на подушку - вона доречна, коли зручніше вмощуєшся на дивані для перегляду фільму, наприклад. Власник сказав, що пошиємо Вам 2 шт і привеземо. Пройшов місяць - подушки нема. Ну, нема та й нема. І от приходить мені лист: Вибачте, забули за подушки. Сьогодні привеземо. Передзвонили, привозять - 4 шт! То вибачення за затримку))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

справді, дуже люб"зно з їхнього боку Мене трохи турбує аж 2-місячне виготовлення.І ще прочитала на їхньому сайті про наповнення. Там різні цікаві натуральні матеріали. А пружинні наповнення вони роблять? Зт яким наповненням робили Ви? І чи є в них натуральні тканини для оббивки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение