Відбілити біле - чим?

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Відбілити біле - чим? Як думаєте. це через Ушастого няня все біле стало сіііірим? Жахливо сірим. Вперше за 8 років повністю самостійного життя-прання, я помітила цей жах :(( Тому грішу на порошок, таки.Чи можна якимось засобами повернути білизну речам?[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

белизна ваниш для белого, ариэль и иже с ними..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

купила рідкий Ваніш - поки що результату немає -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мирчик, кипятить, с белизной кипятить [+sign]с уважением, канапелька форума![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))) інакше - ні? -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне очень помог "Босс плюс" Не добавляла к порошку, а именно стирала в нем. Брала в порошке.[+sign]Myshka бежала, хвостиком махнула и снесла...Регой пользоваться не научилась, почту принимаю на oksanamyshka (мышкособака) gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отбеливаю обычным Асом ..[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

рідкий Ваніш для білого? той, що в білій пляшці?Так, і Асе добро допомогає,-спробуйте ще його.Я не кипячу, а просто залишаю у розчині на деякий час.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 [+sign]Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.Маркес.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

странно, мне Ушастый нравится именно по причине что белое становится белоснежным, может я не так долго ещё стираю этим порошком. По поводу чем отбелить, у моей подруге в пригороде плохая вода, она для стирки белого (чтобы оно таким и оставалось) к порошку покупает сухие отбеливатели в пакетиках, говорит что результат отличный.[+sign]Нет магии сильнее, чем магия слов. (Анатоль Франс)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне нравится Первуль для белого ...[+sign]Страшнее фотографии в паспорте может быть только ее ксерокопия[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

просто, забирала малого з школи і щвернула увагу на сорочку - аж соромно стало вона СІІІІІІРА, а була білосніжна. Сьогодні знайшла в шафі свою сорочку, яку не носила давненьо, але теж пралася вона активно свого часу (тоді ще Персілом) - вона білісінька!! Ушастим перу рік +-Хотілося б спробувати повернути білизну, але чимось делікатнішим ніж хлорка :))) Сьогодні вдруге вимочувала в Ваніші рідкому, що в білій пляшці - гляну завтра при денному світлі:)) Накуплю ще того, що тут радять :)) "Пробніків" якщо є :)))))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

перволь для белого он даже не отбеливает а как бы красит белым покрытием. я спасла дочкины белые вещи и после тонального крема и посеревшие
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение