Відбілити біле - чим?

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Відбілити біле - чим? Як думаєте. це через Ушастого няня все біле стало сіііірим? Жахливо сірим. Вперше за 8 років повністю самостійного життя-прання, я помітила цей жах :(( Тому грішу на порошок, таки.Чи можна якимось засобами повернути білизну речам?[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

белизна ваниш для белого, ариэль и иже с ними..
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

купила рідкий Ваніш - поки що результату немає -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мирчик, кипятить, с белизной кипятить [+sign]с уважением, канапелька форума![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

:))) інакше - ні? -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Мне очень помог "Босс плюс" Не добавляла к порошку, а именно стирала в нем. Брала в порошке.[+sign]Myshka бежала, хвостиком махнула и снесла...Регой пользоваться не научилась, почту принимаю на oksanamyshka (мышкособака) gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

отбеливаю обычным Асом ..[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

рідкий Ваніш для білого? той, що в білій пляшці?Так, і Асе добро допомогає,-спробуйте ще його.Я не кипячу, а просто залишаю у розчині на деякий час.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+1 [+sign]Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.Маркес.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

странно, мне Ушастый нравится именно по причине что белое становится белоснежным, может я не так долго ещё стираю этим порошком. По поводу чем отбелить, у моей подруге в пригороде плохая вода, она для стирки белого (чтобы оно таким и оставалось) к порошку покупает сухие отбеливатели в пакетиках, говорит что результат отличный.[+sign]Нет магии сильнее, чем магия слов. (Анатоль Франс)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Новые лекарства на сайте:

Опубликовано:

Мне нравится Первуль для белого ...[+sign]Страшнее фотографии в паспорте может быть только ее ксерокопия[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

просто, забирала малого з школи і щвернула увагу на сорочку - аж соромно стало вона СІІІІІІРА, а була білосніжна. Сьогодні знайшла в шафі свою сорочку, яку не носила давненьо, але теж пралася вона активно свого часу (тоді ще Персілом) - вона білісінька!! Ушастим перу рік +-Хотілося б спробувати повернути білизну, але чимось делікатнішим ніж хлорка :))) Сьогодні вдруге вимочувала в Ваніші рідкому, що в білій пляшці - гляну завтра при денному світлі:)) Накуплю ще того, що тут радять :)) "Пробніків" якщо є :)))))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

перволь для белого он даже не отбеливает а как бы красит белым покрытием. я спасла дочкины белые вещи и после тонального крема и посеревшие
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас