Допоможіть згадати назву старого фільма:)

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Допоможіть згадати назву старого фільма:) От чесно, гугл мене сьогодні начисто забанив, тому звертаюсь до вас:)По-перше, фільм. Сюжет такий: жінка викликає додому слюсаря, а він виявляється ії першим коханням. Здається, слюсаря в цьому фільмі грав актор Жарков, той, що в "Кпимінальному таланті", але я не зовсім в цьому впевнена. Начебто вони починають все це пригадувати, таке піднесення, просто спалах якийсь... ну а наприкінці приходить за слюсарем "кореш", і він каже господині - "Мать, дай трьошку". Якось так:) По-друге, книжка.В принципі, все те сама - жінка, слюсар, перше кохання. Але трохи в іншому ключі, тому, гадаю, що це абсолютно різні історіі, просто дійові особи схожі. Сюжет книги (повісті) такий: вони зустрілися наприкінці школи, зустрічалися, у хлопця - дуже порядного, здібного, талановитого - померла мама, і він лишився за няньку молодшим близнюкам. З навчанням в інституті не склалося, дівчина з часом стала його уникати, та й по тому. А потім зустрілися, і вона все думала, якби я тоді його не кинула, можливо все б в його житті склалося б інакше... Я цей твір читала онлайн, може навіть за порадою форума - вже не пригадаю, але стало цікаво, може, хто допоможе і дасть підказку:)Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Прости"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, точно, але ж на "дай трьошку" там не закінчується + це, можна сказати, тільки початок був... тепер пригадую... фільм не з легких, але акторський склад дуже-дуже цікавий. Дякую вам! А книжку схожу вам читати не доводилося?:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

точно! [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

глюк [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата, ще раз дякую, трохи помізкувала і згадала:))) + книжка, про яку я писала, називається Чужой звонок, автор Катерина Маркова. Доречі, фільм за цією повістю теж є, "Чужой звонок", в ролях Олена Сафонова та інші, вийшов у 1985 році. Подивлюся якось, коли матиму час.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, сценарій Мережко, я його не дуже люблю фільм закінчується гвалтуванням головної героїні, що стає початком другого дихання в відносинах з чоловіком (якісь тупі "мережкові" фантазії старого ловеласа)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, так це там де Андрєйченко в головній ролі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не тратьте время - фильм никакой. Удивляет выбор актеров, полное несоответствие образам, Мухарский - вообще школьная самодеятельность на скорую руку.+ Как говорится, есть фильмы хорошие, есть фильмы плохие, а есть фильмы Киностудии Довженко - тот случай. Пы.сы. И судьба главного героя Турбина кажется мне надуманной. Ну не мог парень с таким характером, талантом, упорством и харизмой довольствоваться участью слесаря-сантехника. Если он по ночам корпел над учебниками, тянулся к знаниям, был лучшим и талантливейшим учеником, неужели не мог получить хотя бы заочное ВО и заниматься любимым делом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у Мережка взагалі є якийсь пристойний фільм? Якесь все "унылое гауно"(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я його творчістю не цікавлюсь фільм запам*ятала саме як "одне гівно написало про якесь гівно"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, дякую вам дуже! Справа в тому, що в мене на цьому тижні + "неделя советского кино", передивляюсь по Мегого все, що раніше не бачила, згадую якісь уривки, що дивилася-не додивилася ще років 15 назад... заглядаю в рекомендації про "схожі" на імхонеті... може ви мені порадите ваші улюблені і не дуже відомі фільми того часу? дуже цікавлять 70-80-ті. Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я з усього фільма запам*ятала тільки Жаркова-слюсаря, навіть Андрейченко самотужки не пригадала б ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Молодая жена" якщо не бачили. Ну і якщо Каменкова та Адомайтіс подобаються - "Ты есть", але він, здається, початку 90-их.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можно,я свои любимые напишу?)) очень люблю фильмы 70-х))+ 1. Осень. 1974г. http://www.ex.ua/56701?r=70538 - многие годы почему-то лежал на полке, появился в прокате в конце 80-х. 2. Монолог. 1972. http://www.ex.ua/2244553?r=705383. Дневной поезд. 1976. http://www.ex.ua/14827605?r=705384. Любить. 1968. (Обожаю!!!! ) http://www.ex.ua/79093879?r=705385. Странные взрослые, 1974. http://www.kino-teatr.ru/kino/movie/sov/6825/annot/6. Вавилон ХХ. 1979.10. Безымянная звезда. 1978.11. Сталкер12. Нежность к ревущему зверю.их множество -все и не перечислишь ...[+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую вам, Коричко, із задоволенням візьму до уваги ваш список, жодного с перечисленного не бачила ще ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах