О музыке. Объясните

21 сообщение в этой теме

Опубликовано:

О музыке. Объясните Есть прекрасные современные композиторы. Лично мне нравиться Дарио Марионелли. Это можно сказать классический композитор, пишет для кино, но его музыка вполне академична. Так почему в филармонии исполняет давно почивших классиков, и оркестры привозят только их. И это не только у нас, но и в Москве. Я безмерно люблю Вивальди, но иногда хочется послушать и Марианелли. Авторские права? Или что?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, именно авторские права.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нда, печально. Хотелось бы оживления в классическом репертуаре. А фиг вам, называется
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не згоден. Зараз в Києві частенько бувають симфонічні концерти, на яких виконуються відомі хіти рок-груп або відомі саундтреки. І нічого, проблем з авторськими правами немає.Як на мене, то питання у тому, на скільки відомі твори, які виконуються, як виконавцям так і слухачам.IMHO.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О это вы судите по lords of sounds? Я была, качество исполнения, если честно, не очень. И я не о исполнении рока в классических оркестрах. А о более сложной музыке.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А що авторське право залежить від складності музики або від якості виконання? І привів як приклад того, що оркестри виконують відому музику, яка потребує виплат авторських винагород. І це не є проблемою.Як я сказав, питання у тому, на скільки відомі твори, які виконуються, як виконавцям так і слухачам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Но если не проблема авторские права, то почему не исполняют современных известных композиторов. Что то я не вижу чтобы давались концерты, Их музыка известна, они пишут известные саундтреки, среднестатистический зритель в кинотеатре вполне знает эту музыку, хотя может и не знать фио композитора.Да на их музыку, и не только из фильмов, пошла бы толпа народа в филармонию. Я четко это увидела на концерте некого оркестра lords of sound. Но черт возьми, хотелось бы качество исполнения получше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там есть ограничения - отрывки в каких-то пределах, миксы можно. я в театре работаю, как раз музыкальном, знаю. мы бы и рок-оперы ставили, да хто ж нам даст)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

добавлю муж на тв работает - тот же гемор, только с купленной музыкой можно передачи делать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А расскажите, что посмотреть и послушать у вас в театре из интересного? Может на сентябрь будут какие то интересные премьеры?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви самі відповіли на своє питання... Люди не знають ФІО композитора, навіть якщо знають мелодію. Хоч Ви і написали "Відомі композитори", але для більшості вони невідомі (можливо я помиляюся). Оркестри це теж чудово розуміють. І їм нема сенсу грати те, на що люди не будуть йти. Вихід тільки один, як на мене, композитору випускати альбом.Lords of sound грали не музику композиторів... а музику з фільмів. Музику, яка стала відомою і яка є головною музикальною темою фільмів. Звісно цю музику писали композитори, але люди йшли не на прізвища композиторів, а на назви фільмів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До чого це Ви? Про які обмеження Ви кажете? Ви думаєте, що на концерті виконуються тільки уривки пісень та музикальних тем? Чи оркестр міксує? Дуже сумніваюся. Швидше вони отримали дозволи і платять авторські відрахування.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До речі, композитор може не мати майнових прав на свої твори... А компанія, яка володіє майновими правами, може не давати дозвіл... але це навряд чи, бо це все ж таки гроші...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не убедили, фио можно связать с музыкой в афишах, и пойдут и зал будет набит
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

труффальдино - очень хороший спектакль, прямо не стыдно))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может и платят, я не скажу про все оркестры, просто работаю в оперетте, поэтому и рассказываю что у нас ставим классику, в основном авторов которые умерли, те просто денег на Вебера, или Рыбникова нет)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ошибаетесь, меломанам, на которые рассчитаны эти концерты, а залы небольшие, имена композиторов, хорошо известны мало того, они мечтают их послушать, но денег не хватит, платить за билет, в стоимость которого включен авторский гонорар
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо! Схожу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Про великий вплив авторського гонорару, я думаю, Ви дещо перебільшуєте... Принаймні я порівняв два заходи з Parter.ua:РОК ХІТИ у виконанні камерного гурту Симфонічного оркестру «Rsonance» Ціна: 120 – 450 грнКамерний оркестр Джузеппе Верді (м.Трієст, Італія) з новою програмою «Різдвяна казка»! Ціна: 100 – 700 грнЧи треба казати, що у першому випадку авторська винагорода сплачується, у другому - ні? Ціна квитка швидше залежить від іменитості виконавця, залу, часу проведення та тривалості заходу і т.і. Я згоден з Вами, що авторська винагорода входить в ціну квитка. Але я не згоден, що вона кардинально впливає на його вартість і саме через це люди не йдуть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вот что то мне кажется, что ничерта они не платят :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Давайте мати хоч якісь докази для того, щоб звинувачувати когось... ... а не міряти всіх своїм мірилом...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение