ГликеРия! ( и не только) Вы все знаете)))) о книгах...

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ГликеРия! ( и не только) Вы все знаете)))) о книгах... Подскажите, пожалуйста! если есть время , конечно))))есть очень!!! читающая девочка 13 лет , но читающая на данный момент всякую фэнтази и все((( на русском языке. Нужно - увлекательные книги на УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ. Ну, фэнтази на укр. я не встречала, да и это не стоит "во главе угла".Чем ее оторвать от этого ........ жанра....... и языка - не потому, что я против него, а потому, что она украинский стала "забывать" как в речи, так и письменно.Спасибо, что уделили время!Девушки- красавицы, может кто-то что-то тоже сможет подсказать? я буду признательна.[+sign]"Меньше всего любви достается нашим самым любимым людям..."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Гляньте такі книги: 1. Неприємності замовляли? Тетяна Парнюк2. Учениця знахарки Тетяна ПарнюкПисьменниця Тетяна Парюк живе у Німеччині. Першу повість, «Неприємності замовляли?», вона написала ще будучи в Україні, другу - «Учениця знахарки» - вже закордоном. Авторка органічно переплітає детектив та містику, романтичні історії та численні авантюри.Одного чудового дня звичайним київським дівчаткам захотілося розшукати скарб діда-археолога. І у своїх пошуках вони раптом зіштовхнулися з конкурентами - справжнісінькою містичною сектою... Що з того вийшло - читайте у повісті «Неприємності замовляли?». Ну а потім одна з героїнь випадково потрапляє до сільської знахарки і стає її ученицею. Подорож у містичний світ української магії, правдиві випробування, чарівні трунки - про це «Учениця знахарки».3. Новенька та інші історії. Оксана Сайко13-річним героям оповідань Оксани Сайко доводиться – може, вперше в житті і часто в драматичних ситуаціях – зробити рішучий вибір на користь або добра, або зла. Так вони пізнають людей і пізнають себе. Які методи годяться в боротьбі за перемогу на конкурсі краси? Що робити, коли товариш в біді – бігти за дорослими чи намагатися рятувати самому? Чим «віддячити» не надто доброзичливому учителеві – осудом, а чи співчуттям?.4. Дівчата з 13-ї вулиці. Малгожата Гутовська-АдамчикВи ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних!Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося - однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та несподівано доля зводить дівчат разом. Вони отримують незвичайне завдання - читати вголос їхній однолітці Магді, яка лежить у комі після нещасного випадку. Вражена Агата розуміє, що ця дівчина і є таємничою незнайомкою, яка віднедавна постійно їй снилася! Своїми здогадами вона ділиться із Клаудією та Зосею. Тепер у них є спільна мрія: Магда мусить прокинутися...5. Олександр Есаулов серія «Дитячий детектив»:«Кенінґова колекція. Справа № 1«Чорні археологи. Справа № 2» «Розшук чупакабри. Справа № 3».«Кіднепінг. Справа №4» «Справа честі. Справа № 5».«Підстава. Справа № 6».Особисто мені подобався в такому віці Ж. Верн (є в укр. перекладі), але не знаю, як його сприймають нинішні діти (в мене ще не доросли, але хочу спробувати).
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

О, дякую всім. Я не полишаю надії, що моя теж буде читати. вщезгадану "Новеньку" вона читала, сподобалось.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

книг+ Привіт, це я! - це видвавництва Грані-Т (абсолютнопідліткова історія, написана у вигляді підліткового щоденника, норвезька..), у них є й ще, зайдіть на їхній сайт, Клас пані Чайки, здається вид-ва Школа (історія із Польщі, про підлітків від 11 до 13 років) Далі:видавництво "Урбіно" видало в українському перкладі Енн із Зелених дахів, там же ви знайдете серії підліткової зарубіжної прози..Пошукайте Тоню Гріммельд, Вафельне серце, Чорного красеня (аатворів не памятаю..), але вони є в перекладі українською...ПИТАЙТЕ, я вам відповім :)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спасибо. Предложу (-) [+sign]"Меньше всего любви достается нашим самым любимым людям..."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дякую дуже.(+) Деякі з цих книжок я бачила у книгарні, але потрібні ел.варианти, а я зовсім-зовсім не знаю, де їх шукати(((Ж.В. вже читала. дякую.[+sign]"Меньше всего любви достается нашим самым любимым людям..."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дякую)) [+sign]"Меньше всего любви достается нашим самым любимым людям..."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

книги если речь об украинском языке повествованияу Видавництва Старого Лева, для подростковІнший дім Оксана ЛущевськаНе такий Сергій ГридінТаємний щоденник... Сью ТаунсендЯк я руйнувала і... Зірка Мензатюкфэнтези: Напівлихий, Автор: Саллі Ґрін у Урбіно:"Буба" (2 части)"Маргаритко, моя квітка"серія про Енн"Шоколад із чілі" та "Кава з кардамоном""Позолочена рибка""Дівчата з 13-ї вулиці"это все хорошая подростковая лит-ра, с качественным украинским языкому Тези:Марина і Сергій ДЯЧЕНКИ. Дика енергія. Ланау Грані-Т«На межі можливого» Олекси Білоброва, «Коли відпочивають янголи» Марини Аромштам,"Привіт, це-я", Ґрьонтведт "Арсен" Роздобудькоу НК Богдан"Чарівник Земномор"я", Урсула Ле Гуїночень качественное фэнтезииздательство Астролябия издает Толкиена на украинскомна украинском выходили Брэдбери, Воннегут, Хаксли...на русском можно посоветовать много чего качественного, можно на стыке жанров антиутопии предложить, но на укр они не выходили Дающий, Чудо, Мето, Тоби Лоллнесс, Повелитель мух..
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дэна Брауна предложите ей украинский перевод
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спасибо!!(-) [+sign]"Меньше всего любви достается нашим самым любимым людям..."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

нам очень пошли страна фэнтази издательство Ранок -есть укр и руск. вариант Тамара Крюкова серия про Гордячку и .....вот тут есть http://argo-unf.at.ua/load/kozlov_ivan/krjukova_tamara/835[+sign]Я и мое чадо[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спасибо. уже смотрю на нее. еще бы в эл. варианте найти....))[+sign]"Меньше всего любви достается нашим самым любимым людям..."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

думаю над этим..... пока не уверена я его сама сейчас читаю...[+sign]"Меньше всего любви достается нашим самым любимым людям..."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Вы не авторизованы. Если у вас есть аккаунт, пожалуйста, войдите.