книги укрсучліт і не тільки

21 сообщение в этой теме

Опубликовано:

В каком состоянии книги М.Леви?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Таня! Я ще й тут прошу вибачення! Марк Леві за мною, будь ласка!)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ще заберу Софію Андрухович, Пиркало, Сняданко, Малярчук та Гримич... Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ок, все відкладаю дзвоніть коли будете готові забрати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

все як в магазині, але Леві поки що заброньовано для Ромашаня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

опубликуйте, плиз список без отложенного и ещё просьба: я плохо знакома с украинской совр. литературой, но надо ж когда-то начинать. из предложенного вами, читала только Роздобудько. скажите, а с чего из вашего списка лучше начать и что бы вы лично посоветовали, как яркие образцы "сучукрпрози" ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тань, привіт. Я б забрала в тебе Денисенко і Клименко Палома негра і ще: з тих книг, що не заброньовані, забрала би ті, які ти порадиш. Які на тебе справили враження і ти була у захваті...[+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

розумієш, ті, від яких я була у захваті, я не продаю :-) Денисенко і Палома негра - за тобою, + я тобі ще запропоную те, чого нема в цьому списку, тобто просто дам почитатизавтра подзвоню тобі :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

щодо порад :-) колись була хороша тема на форумі щодо знайомства с укрсучлітом - можливо в архіві можна знайтиякщо бути чесною, то в моєму списку немає таких аж яскравих книжок :-) якщо вам сподобалась Роздобудько, можливо вам ще сподобається Євгенія Кононенко, може Денисенкомої фаворити - Забужко, Матіос ("Нація", "Солодка Даруся", поезія) , Гримич ("Мак червоний в росі")хвалять Андруховича, Малярчук, Жадана, Дереша, Покальчука - ну це мабуть "must read" список для ознайомлення з нашою сучасною літературоюа, і ще Подерв"янського почитайте, якщо не читали. А краще послухайте :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Подерев*янського слухала Андруховича, Дереша читала.Роздобудько не сподобалась. а розкажіть, будь ласка ,про жадана.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ок, тоді інакше:) - просто порадь ті, від яких ти у захваті була - я їх у магазині чи на петрівці куплю. Я правда не знаю чи в нас смаки співпадають, бо матіос я щось не дуже полюбляю, але все одно напиши про свої уподобання. Я чула, що Післявчора хороша книжка, ти не читала? а ті 2 книги я заберу, я денисенко люблю, а палому негру хотіла давно почитати...[+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так щоб в захваті то Забужко "Сестро, сестро", "Казка про калинову сопілку", недавно дочитала Кузнєцова "Бабин Яр" - книга написана непогано + для таких як я, наприклад, яка окрім того що був такий собі Бабин Яр толком нічого і не знає, звичайно я не те, щоб в захваті була, але довго ходила під враженнями. "Топінамбур" Жолдака дуже сподобався, а от "Гальманах" уже майже розчарував :-(А "Пів"яблука" не хочеш почитати? думаю , шо тобі сподобається, якщо ти любиш Денисенкоа Малярчук ти читала?і ще мені колись Мануела Гратковська подобалась дужеп.с. мені твій червоний шарфик сподобався, давай чейндж робити :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"післявчора" не читала, поки що в планах .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

книжки «Останній діамант міледі», и акунина бы забрала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну давай ще й пів-яблука, чейндж - з задоволенням :) дякую за твої оцінки, візьму їх до уваги. Гретковську я колись купила і щось вона мені не пішла (полька чи як називалась книжка... там, де вона період вагітності описує). [+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Леночка 65, извините, но на эти книжки у меня бронь уже неделю.....Просто с Таней никак встретится не могу....Но в четверг забираю)[+sign]Идиоткам.NetЖенский клуб.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

жаль, но в случае чего в очереди
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Жадана я прочитала одну книжку і втратила інтерес до нього :(. "Депеш мод" - найбільш популярна його книжка, здається.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

забирайте, у тієї дівчини не виходить зустрітися написала Вам у пошту
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хочу Вишневського і Жолдака. Напишіть де можемо перетнутися і свій телефон.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ок жолдака тільки Гальманах залишивсяПетрівка, Троєщина, Оболонь, 097 123 2666
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение