Купую велосипед. Тільки не знаю який:) Допоможіть з порадами!!!! Вело - мамі у подарунок!

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Купую велосипед. Тільки не знаю який:) Допоможіть з порадами!!!! Вело - мамі у подарунок! Купую для їзди сільською дорогою (горбик, ямка, горбик, ямка:)), а також для лісу. Асфальтова дорога вся покручена, з різкими поворотами і грізкими "гірками".Мама любить більше чоловічий стиль в усьому. Мама худенька. Ще один нюанс: на багажнику позаду буде сидіти моя синуля...Народ на роботі порадивCENTURION CROSS C2 / 2007 годCENTURION BACKFIRE M2 / 2007 годKOHA HAHANNA 26" RV, р.16"Останній коштував 2639 грн. Зараз 1319. Два перші - трохи більше 1000. Вислухаю усі поради!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мой совет пойти прежде всего в веломагазин и посидеть на всех выбранных моделях по стилю выбирайте велик из серии "крос кантри"вообще очень хорошие велосипеды фирмы кона - когда себе выбирала, то меньше 800 уев не находила за велосипеды данной марки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тільки хочу звернути Вашу увагу що для гірського велосипеду вам знадобиться ще багажник чи спеціальне крісло для дитини (як я знаю, їх можна встановити не на всі рами) і крила...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение