Хелп:) Координаты в Затоке

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хелп:) Координаты в Затоке Дайте, пожалуйста, координаты частного сектора в Затоке, первой линии от моря, у кого есть. Желательно недорого. Едем 2 мамы с детьми, а наша бронь на базе сорвалась, т.к. директор базы почему-то решил, что мы хотим не два двухместных номера без удобств, а один четырехместный с удобствами за бешенные деньги... Едем послезавтра...[+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

380 за номер двохмісний це дорого?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Посмотрите базу "Звёздочка", там есть как с удобствами так и без душа в номере, но с туалетом и умывальником + телефоны есть в нете, может и номера ещё есть, хотя хз... на выходных много людей заезжало.Первая линия, столовая у них есть.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дорого... на жаль... [+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ми зараз в Затоці. Від 120 за людину, до моря 1 хвилина, дивлюся у вікно.)) 050-333-60-82 Людмила. Багато номерів, з малими дітьми звичайно обирають перший поверх. Подзвоніть, може домовитеся. Нам дуже подобається.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дякую:) [+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

це база, чи приватний будинок? як там з харчуванням? а як море, жабуриння та комарі, чи ще нема?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Це приватний будинок. Один чотириповерховий (ми в ньому), а другий одноповерховий. Господарі в третьому будиночку. Окремо літня кухня, де готує хто хоче. Але ж багато хто ходить харчуватися в кафе або в столові.Море різне. Позавчора був вітер, то повиносив жабуриння з лиману. Вчора після шторму водичка була чиста і прозора. Сьогодні знову жабуриння, але вода дуже тепла і весь пляж квасився. ))) Комарів у нас нема, тому що на вікнах протимоскитні сітки, а через коридор вони не літають. Але ж ми на 4 поверсі, а нижче може й є (там балкончики), якщо гості не зачиняють двері.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дякую! народу у вас там багато?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Багатенько.)) Було ще більше, повен двір дітей, але вчора частина поїхала. Вільні номери є. )) Тут можна й вулицею пройтися, на всіх будинках написано «здам кімнату або номер». Тут у нас тихіше, ніж в центрі. ))) Лише один раз гриміло в нашому дворі - був день народження в когось з господарів і для них години чотири співав справжній співак. )))У них є невеличкий сайт, якщо зараз знайду і вийде вставити, то покажу. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я вже знайшла його, але він малоінформативний - аж три фотки)) + Це 120 грн в будиночках без комунальних вигод? А скільки 2-х місний в великому будинку, не підкажете? Бо телефонувати вже пізно... Тут чоловік під руку ниє, що вода в морі прісна з лиману, не куштували?))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Знайшла www.chernomorskaya.comМене все влаштовує, але ж і я без особливих запросів, аби море близенько і навколо мене все чистеньке.))) Зараз ми на нашому даху одні, то туалет і душ в нашому особистому розпорядженні. )) Не вистачає шафи, але ж думаю, що зараз всі кошти були кинуті на будівництво і облаштування цього будинку, тому через кілька років тут буде цукерочка.Якщо тут щось не сподобається, то через будинок є ще одна така приватна ділянка Приморська,25. Всередині я не була, але на віртуальному турі все видно. Там трохи дорожче. www.prim25.com[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вода не прісна. ))) До рота як попадає, то солоне. 120 це в маленькому будиночку. У великому по різному. Є номери люкс з душем і туалетом, а є полулюкс, коли туалет і душ на поверсі. Здається люкс 450 грн, але краще все ж запитати у Людмили. З нею можна домовитися, вона не відмовляє.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

то ви у мансарді мешкаєте, а вигоди відвідуєте у дворі?+ а я начитала, що без санвузлів маленькі будиночки.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ні, у нас все на поверсі. І зараз всі з нашого поверху виїхали, тож ми одні і туалет з душем цілком наші. ))) А з маленького будинку ходять на двір, але ж теж туалет звичайний унітаз, вода зливається. Біля туалету душ.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

зрозуміло, дякую.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

))) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас