Хелп:) Координаты в Затоке

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хелп:) Координаты в Затоке Дайте, пожалуйста, координаты частного сектора в Затоке, первой линии от моря, у кого есть. Желательно недорого. Едем 2 мамы с детьми, а наша бронь на базе сорвалась, т.к. директор базы почему-то решил, что мы хотим не два двухместных номера без удобств, а один четырехместный с удобствами за бешенные деньги... Едем послезавтра...[+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

380 за номер двохмісний це дорого?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Посмотрите базу "Звёздочка", там есть как с удобствами так и без душа в номере, но с туалетом и умывальником + телефоны есть в нете, может и номера ещё есть, хотя хз... на выходных много людей заезжало.Первая линия, столовая у них есть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дорого... на жаль... [+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ми зараз в Затоці. Від 120 за людину, до моря 1 хвилина, дивлюся у вікно.)) 050-333-60-82 Людмила. Багато номерів, з малими дітьми звичайно обирають перший поверх. Подзвоніть, може домовитеся. Нам дуже подобається.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую:) [+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це база, чи приватний будинок? як там з харчуванням? а як море, жабуриння та комарі, чи ще нема?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це приватний будинок. Один чотириповерховий (ми в ньому), а другий одноповерховий. Господарі в третьому будиночку. Окремо літня кухня, де готує хто хоче. Але ж багато хто ходить харчуватися в кафе або в столові.Море різне. Позавчора був вітер, то повиносив жабуриння з лиману. Вчора після шторму водичка була чиста і прозора. Сьогодні знову жабуриння, але вода дуже тепла і весь пляж квасився. ))) Комарів у нас нема, тому що на вікнах протимоскитні сітки, а через коридор вони не літають. Але ж ми на 4 поверсі, а нижче може й є (там балкончики), якщо гості не зачиняють двері.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! народу у вас там багато?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Багатенько.)) Було ще більше, повен двір дітей, але вчора частина поїхала. Вільні номери є. )) Тут можна й вулицею пройтися, на всіх будинках написано «здам кімнату або номер». Тут у нас тихіше, ніж в центрі. ))) Лише один раз гриміло в нашому дворі - був день народження в когось з господарів і для них години чотири співав справжній співак. )))У них є невеличкий сайт, якщо зараз знайду і вийде вставити, то покажу. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вже знайшла його, але він малоінформативний - аж три фотки)) + Це 120 грн в будиночках без комунальних вигод? А скільки 2-х місний в великому будинку, не підкажете? Бо телефонувати вже пізно... Тут чоловік під руку ниє, що вода в морі прісна з лиману, не куштували?))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знайшла www.chernomorskaya.comМене все влаштовує, але ж і я без особливих запросів, аби море близенько і навколо мене все чистеньке.))) Зараз ми на нашому даху одні, то туалет і душ в нашому особистому розпорядженні. )) Не вистачає шафи, але ж думаю, що зараз всі кошти були кинуті на будівництво і облаштування цього будинку, тому через кілька років тут буде цукерочка.Якщо тут щось не сподобається, то через будинок є ще одна така приватна ділянка Приморська,25. Всередині я не була, але на віртуальному турі все видно. Там трохи дорожче. www.prim25.com[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вода не прісна. ))) До рота як попадає, то солоне. 120 це в маленькому будиночку. У великому по різному. Є номери люкс з душем і туалетом, а є полулюкс, коли туалет і душ на поверсі. Здається люкс 450 грн, але краще все ж запитати у Людмили. З нею можна домовитися, вона не відмовляє.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то ви у мансарді мешкаєте, а вигоди відвідуєте у дворі?+ а я начитала, що без санвузлів маленькі будиночки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ні, у нас все на поверсі. І зараз всі з нашого поверху виїхали, тож ми одні і туалет з душем цілком наші. ))) А з маленького будинку ходять на двір, але ж теж туалет звичайний унітаз, вода зливається. Біля туалету душ.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зрозуміло, дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах