Підкажіть по Яремчі, хто бував.

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Підкажіть по Яремчі, хто бував. Вибираю житло на двох з дитиною 13 років, думаю, в якій частині містечка краще дивитися. Придивилася що ближче до стежок Довбуша, але це майже кінець міста і далеко від центру, зате краєвид гарний. І хочемо поїздити на екскурсії самостійно, тобто близькість до автовокзалу має значення. Чи таки краще ближче до лісу? Хто бував, може щось підкажете? Буду вдячна.:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для Вашего варианта советую + http://yabluchko-hotel.com.ua/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нащо вам той центр, там все так дорого. Я б знімала коло стежки, Звідти до центру 3 км - невже не пройдетеся вряди-годи? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну не знаю, стежки Довбуша - Если вы на машине, то да. Там никакой цивилизации: ни магазинов, ни аптек, ни рынка. В центр идти по трассе минут 20, по которой бесконечно носятся автобусы и машины. А если ещё и солнце...удовольствие не из приятных. Мы снимаем всегда домик недалеко от автовокзала вид чудесный: со всех сторон - горы, прямо напротив балкона- скеля Слон, 5 минут через двор- река Прут. Ну и до центра рукой подать. В Яремче везде красиво и везде видны горы, пейзажи необыкновенные.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

з центру до стежки довбуша я колись брала таксі і потім, щоб повернутися теж. Але у мене дитина тоді була набагато молодша. ціна питання - 20 грн в один бік, зараз, імовірно, дорожче. А ми жили над Прутом практично. Готель Цвіт папороті, нам сподобалось. Під час поїздок в інший кінець міста, якщо дитина вже була втомлена, таксі дуже виручало.За кілька років до того, поки не розкусила тему таксі, іноді з малою було важкувато повертатися вже містом до готелю після кількагодинних прогулянок у горах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тобто, до самого готелю вам було важко повертатися в кінці дня?цей район, де вид на Слон, я теж розглядала, і Цвіт папороті запримітила для себе. Дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Скажіть, будь-ласка, може у вас є телефони чи координати господарів і ви можете ними поділитися? Чи ви по приїзду шукаєте житло?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, це в головну
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це були поодинокі випадки, коли на конях накаталися, в лісі нагулялися і мала була справді втомлена. але дитині було 7 років, підлітки витриваліші:) тому, бувало, що і ледь пленталася іноді. у 9 років таксі знадобилось кілька разів. до водоспаду ж і т.п. від нашого готелю було недалеко.до стежки Довбуша звідти, як на мене, справді неприємно іти трасою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, на незабаром не ходила, тільки на карпати інфо була. Подивлюся ще там.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах