Термінове питання про гостьову візу

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Термінове питання про гостьову візу Допоможіть, будь-ласка, відповідь потрібна до вечора неділі, вже мені звертатись нікуди, крім лікаря :-)Збираюсь подавати на візу по запрошенню в Словаччину для себе і 2 дітей. І тут чоловік задає мені питання, над яким я в упор не задумувалась - а дітей брати з собою в посольство треба?Питання ввело мене в ступор, для мене очевидно, що їм там робити нічого, а от як думають словаки, мені до понеділка вияснити ніяк. Сто разів на сайті передивилась, і не знайшла, чи то я сліпа, хз.Заодно, якщо хтось поділиться доствідом і підкаже, якщо я записана на певну годину по ел. регістрації, мене приймуть вчасно чи хз коли, буду дуже вдячна.[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В немецкое не требовалось, за детей подавала заочно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

детей с собой брать не надо, примут четко по времени в назначенный час охранник вызовет по списку по фамилиям и зайдете, лучше на 5-10 минут заранее подойти, т.к. если пропустите очередь могут не пустить потом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Приймуть вчасно, краще бути на 10-15 хвилин раніше. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

детей старше 12 лет уже нужно брать (с 29 января 2015) отпечатки пальцев на визу берут теперь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо!() [+sign]учАСтвовать, чуВствовать, извИнить [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зависит от посольства. Зависит от посольства.К примеру, мне в португальском в январе сказали, что нужно уточнять с февраля, так как они начинают выдавать биометрические визы. До этого дети тоже нужны были, либо на подаче документов, либо на получении. В визовых центрах дети не нужны, но нужен оригинал и копия свидетельства о рождении.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в словаччину не скажу, а в испанський визовий центр не треба було. [+sign]Личка не работает. Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, сьогодні сходила. Дітей брати не потрібно. Якщо чесно, там і я не потрібна була - віддала папірці і все. А заходи безпеки наче ти на базу фбр заходиш .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

що, крім Юри та рамки ще щось з’явилося?:)() [+sign]учАСтвовать, чуВствовать, извИнить [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Юра це такий високий пафосний чувак? Ну, починаючи з дверей на замку , рамка, вимога вимкнути повністю телефон, лишити сумку на вході, скло між відвідувачем і приймальнею. Так і уявляю собі, як я кидаюсь на те склю, заляпуючи його піною з рота і волаючи "дайте візу, гади, хочу в єуроппу!!!!!!"[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і запам"яталось здивоване запитання в домофоні "шонада?" наче я не в приймальню прийшла, а до нього додому. .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

довольно странно это читать. Обычные меры безопасности, имхо.+ стекло, рамка - как в любом банке. Не через рентген же пропускали.[+sign]учАСтвовать, чуВствовать, извИнить [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мені дивно, якщо чесно, що ви сприймаєте так все всерйоз. Я, здається, не обурювалась, а лише по-доброму посміювалась. Ну та добре... мені особисто не доводилось при вході в банк дзвонити в дзвоник, лишати речі на вході і вимикати телефон.[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я в этом консульстве была ровно 11 лет назад и уже тогда все это было))) пусть лучше так, чем никак))[+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах