На Выходные в домики под Киевом. Куда?

7 сообщений в этой теме

Опубликовано:

На Выходные в домики под Киевом. Куда? подскажите, плиз, базу-комплекс отдыха с домиками и возможностью самим пожарить шашлык . цена вопроса до 300 грсутки за номер. пафосные заведения для гламурных тусовок не предлагать. заранее спасибо за инфо
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

підніму. теж цікавить, куди можна виїхати в радіусі 2-3 годин їзди від Києва. за 300 грн на 2 дорослих плюс дитина можна і в яремче пожити в доволі пристойному номері без харчування, звісно, баноші, сауна, басейн, більярд, коні і ровери за окремі гроші)), і в мигово на буковині, де купа розваг під боком, а під києвом всі заклади з нормальним ремонтом і санвузлом ідуть за зовсім інші гроші. чи, може, я чогось не знаю і не там шукаю? насправді, ми і забронювали собі готель в яремче, мали виїжджати сьогодні на світанку, але в останній момент вирішили відмовитися від дальної поїздки через деякі проблеми зі здоров*ям, бо невідомо, як організм, два дні тому раптом напакований різними ліками, відреагує на довгу дорогу.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

недавно смотрела в сторону "Медовой усадьбы" http://pchelki.in.ua/ Сама там не была, но вроде условия неплохие, мангал есть.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

має бути цікаво для дитини, наприклад, участь у збиранні меду. і ціни на сауну ніби помірковані . дякую)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ценовая политика выше, но место отличное, у меня свекры живут недалеко, сама в живую видела http://ruraltourism.com.ua/?a=viewfarm&id=637
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а тут Рось і коняшки) дякую! Якщо зайняти тримісний номер - по прайсу вийде 350 грн. В принципі, в бюджет вкладається. треба лиш з*ясувати, чи вільні ці найдешевші номери. Ще раз дякую, бо сьогодні шерстила інтернет і на Росі траплялися лише пострадянські бази зі зручностями на вулиці, а мої носом крутять, хоча місця дивовижні.
0

Поделиться сообщением

Вы не авторизованы. Если у вас есть аккаунт, пожалуйста, войдите.