Ужгород. Готель. Відгук.

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ужгород. Готель. Відгук. Зібрались ми з чоловіком та його сестрою на свято молодого вина в Ужгород. Вибір готелю і програма перебування була за мною. Почитала я рекомендації форуму і вирішила не замовляти минулорічний готель, а зупинилась на Малій Празі, про яку тут бачила досить схвальні відгуки. Забронювала номер «Ретро». Попередила, що нас буде троє, а можливо й четверо. Вимоги в нас маленькі, нам би помитись, комфортно переночувати і поснідати.З плюсів – номер великий, просторий. Двоспальне ліжко таке двоспальне. Додатково розкладається диван. Вай-фай в номерах. Привітна власниця. Машину можна загнати на закрите подвір’я і не переживати.На цьому, на жаль, видимі нам плюси закінчились. Почались мінуси.З маленьких – як такої парковки для автомобілів немає. Машину паркували на подвір’ї власників, місця там небагато, наступним гостям довелось заперти нашу машину ззаду. І якби вони пішли гуляти, а нам треба було виїхати – упс…Про те, що нас буде не двоє – вони забули. Це звісно не проблема, але характеризує.Сніданок не входить в вартість номеру. Він недорогий, для всіх однаковий. 2 маленьких смажених яйця, 2 тонких сосисочки, один солений огірочок, півпомідорки, 3 шматка хліба і масло з сиром. Напої в сніданок не входять, треба докупляти окремо. Ввечері питались, що з кавою, розповідали про різноманіття смаків і варіантів. По факту – тільки американо і еспресо. «Капучінко ми не зробим, молочко не збивається в пінку».Перекриття і перегородки таке враження що картонні. Коли ходиш від ліжка до туалету – відчуваєш, як дрижить підлога, а те, що чути звичайну (не голосну) розмову в сусідньому номері – взагалі квіточки.Причина, з якої я більше не зупинятимусь в цьому готелі, одна. Велика. Номер не обігрівався. Взагалі. Як виявилось, в них «вибило котел» (хоча на першому поверсі тепло було, аж пашіло. І гаряча вода в крані теж була). Але пледи нам не подумали роздати, а видали тільки тоді, коли чоловік пішов питатись «ашотакоє?». Ковдри тоненькі, хоча на вулиці далеко не літо. Спали ми півночі вдягнені в усе, що в нас було, окрім курток. Потім вже трохи роздягнулись (тобто зняли джинси). Коли зійшли на сніданок, вибачень не було, було питання «ви не дуже змерзли вночі?». Та нє, не дуже. Взагалі не змерзли. В нас же були пледи!Звісно, кожному своє, але нам «вечір в Празі» не вдався.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, как жалко, что Вам не понравилось. Нас было 4-ро в этом же номере. его цена говорит сама за себя - очень дешево! Поэтому мы чудес не ждали. Хозяйка чудесная женщина. Ну мы еще в принципе любим Ужгород. И специально ехали. чтобы покушать в их ресторанчиках и попить кофе в кафешках. поэтому завтрак в гостинице был не нужен. Каждое утро топали в Горчичный квартал на кофе с гамбовцями:) Попали туда. кстати, случайно. Нам обещали квартиру - в центре за 600 грн. но в день приезда что-то там намутилось и квартиры не было:( Срочный поиск в гугле вывел на Малоую прагу. Был свободным только один номер Ретро за 400 грн. Так и заселились:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зараз цей номер 250 грн. питання не в ціні. Ужгород ми теж любим, чудес від готелю не хотіли. але теплі батареї в цю пору року - як на мене не чудо. всі інші моменти - дрібнички, але холодрига в номері мене абсолютно не влаштовувала.ми і надалі їздитимем в Ужгород. просто не в цей готель.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Капец! Я только позавчера отправила им предоплату:( Мы собираемся переночевать в Ужгороде по дороге в Словакию 1 ночь в декабре и если у них так холодно, мне это категорически не подходит, тем более что мы будем с ребенком и нам тоже предложили этот номер "Ретро". Придется искать что-то еще. Спасибо за отзыв.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можливо варто позвонити і уточнити, чи працює вже котел.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кстати, что мне очень понравилось - это то. как хозяйка оперативно решала любые проблемы. всегда шла навстречу нашим просьбам. мы жили там 4 дня и 2 наших детей успели нашкодить. Но во всех случаях с ее стороны позиция была "клиент всегда прав&q
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение