Отдых в Тунисе

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Отдых в Тунисе Подскажите, плиз, кто отдыхал, куда лучше ехать: Сусс, Монастыр, Хамаммет? Всё включено или полупансион? У кого какие впечатления от каких отелей и экскурсий?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вибирайте або Хамамет або Порт Ель Кантауі - Перший -- чистіший , багато готелів зі СПА процедурами, Порт Ель Кантауі-- близько від Суса, дуже гарне місце, приємне, зелене -- там добре і з дітьми (є дитячий парк/, зоопарк тощо. Все включено у Тунісі гірше ніж в Туреччині, я б брала напівпансіон. Непоганий готель Соль Клаб ель Кантауі центер (тільки тепер він інакше називається, дізнайтесь у турфірмі, і хвалятьГрін платан . У ньому не була , не знаю) А була у Вінчі ель Кантауі -- цілком нормально. Питання у пошту = розкажу, що пам"ятаю[+sign]ex Олюня.I will survive! [-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

обязательно съездите в пустыню "Сахара", и в столицу с пригородими - интересно посмотреть, на счет Карфагена- смотреть там нечего, пару камней, собраных с развалин. В Тунисе спокойный отдых, уровень гостинниц- так себе. Порт Ель-Кантауи - самы людный ( тусовочный) Очень понравился старый город в Сусс, особенно когда забрели в "красный"квартал )))))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ми цього літа відпочивали у Тунісі, Хамаммат. Відпочивали з 1 червня по 14. Було прохолодно(((( я купалась в морі разів 4((( пляж супер, біленький пісочок, шезлонги, море чистеньке і холодненьке. Можливо так попали((( Обовязково поїдьте на екскурсію в Сахару, кажуть, хто був в Тунісі і не був у Сахарі- той нічого не бачив. Два дні триває екскурсія, того року коштувала на одного чол. 200 долларів( включає зупинку на ночівлю в готелі і харчування, сафарі-джип по пустелі, побачити міражі, якщо пощастить, місця зйомок "Зоряні війни" і "Англійський пацієнт" в пустелі. Справжня Сахара бархани, верблюди, на яких ви будете заходити в піски, не пожалієте) Були в амфітеатрі колізей, де знімався фільм "Гладіатор", один з амфітеатрів, що найкраще зберігся, величезний такий. Іздили у Карфаген, на імператорські купальні. Підземне місто Матмата. Це все і ще багато іншого, що я забула) Не пожалієте. А от готель мені не сподобався, як на такі гроші((( (Iberostar Avverouches) щось вроді того. У нас з сейфа під час того, як ми були на екскурсії, пропало 3000$(((((

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я была в хаммамете и в монастрире может, мне не повезло, но ничего посоветовать не могудля себя решила, что за те же деньги в египте все гораздо лучше[+sign]Whoever is happy will make others happy, too (c) Mark Twain[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Спасибо за отзывы Что-то я очень напугалась воровством из сейфа.А экскурсия в сахару очень тяжелая?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

екскурсія не важка як на дорослого, а насичена і цікава, але для дитини молодше 10 років я би добре подумала... Ну і дивлячись яка погода, ми були було свіжо і не жарко, а от літом кажуть там спека +50. А з сейфом, так це в будь-якому готелі може трапитися і в самому дорогому і дешевому, не повезло і все(( Але у Вас все буде добре, ви будете у важніші бо ви підковані інформацією!

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дякую

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Не знаю, я люблюТуніс, він для мене цивілізованіший за Єгипет, люди приємніші. Клімат мені там підходить -- не такий агресивний, як в Єгипті. І подивитися є що. Гарні екскурсії, чисте море..Була там двічі, поїду ще --- цього разу на курс таласотерапії ( у попередні не вистачило грошей). Люди кажуть, що після цього почуваєшся наче вдруге на світ народився..[+sign]ex Олюня.I will survive! [-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я біла в рекламнике. Везде хреново

Поделиться сообщением

Новые лекарства на сайте:

Опубликовано:

да, талассо - это вещь! я в хаммамете была в нахравессе, там один из крупнейших центров талассотерапииот нее - самые приятные впечатления от Туниса:-)[+sign]Impossible is often the untried[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Уважаемая, Survivor! Что-то у меня видимо не складывается с написанием вам вопросов на почту или получением ответов :) По-этому спрошу здесь.Определились с отелями, оба в Порт Эль Кантауи, один из них Винчи, в котором вы отдыхали., но я нигде на полях интернета не могу найти про его пляж. К нему идти по территории отеля или по улице? Лежаки, зонтики бесплатные? Бар отеля (всё включено) есть? Буду очень благодарна за ответ.

Поделиться сообщением

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас