Покраска фасада дома

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Покраска фасада дома Поділіться досвідомУ цьому питанні, напевно, треба від зворотнього іти: "ні в якому разі не такий-то колір" або "декор навколо вікон не ширший за ... см" тощо :))Буду рада будь-яким думкам на цю тему.:)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так в чем вопрос то?) [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Буду рада будь-яким думкам на цю тему" Коли ніколи не зіштовхувався із чимось, то задавати питання на цю тему, не уявляю як :) Тобто, навіть питань немає поки що.Наприклда, ті хто будував дім, точно мають вже список того, що "ніколи більше/ні в я кому разі наступного разу".Ясно, що колір конкретний я не прошу вказати, але поради щодо вибору матеріалів, короїд - не короїд - барашек - тощо; краще темніші/світліші тони - можуть лдати юди, що вже це зробили у себе.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цвет на палитре темнее на один тон чем он будет на стене.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мы покрасили в персиковый дом через несколько лет он выгорел в бледно-поросячий розовый цвет. Цвет делали в Эпике,не сами,причину так и не поняла. По остальному-сама послушаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы сначала шубу делали а потом красили? или сама шуба была с красителем?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потом красили ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нам объясняли, что краситель должен быть в самой шубе, тогда не выгорает, но это получается дороже. Мы красили осенью по-этому пока не знаем выгорит или нет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так-так, теж таке нам розказували! (-) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скажу одно, что при такой окраске выглядит лучше фасад. а как будет выгорать - время покажет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а какая цена сейчас на шубу с краской за метр2??
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мі делали в начале осени, так что какая сейчас цена не знаю (((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

50-80 грн за м2 80 - із лісами тощо + окремо за м пагонний відкосів і всяких викрутасіі типу балясин[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах