питання щодо шафи-купе +

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

питання щодо шафи-купе + Суть: є шафи-купе, встановлені просто на лінолуем, стоять і славноу функціонують 14 років, виникла потреба замініти лінолуем на плитку, зрозуміло, що підлога підніметься, чи технічно можливо зняти шафи, вкласти підлогу і встангвити шафи знову підкорегувавши висоту? Шафи встановлені від підлоги до самої стелі. Дякую за віповіді :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можливо + питання у вартості такого коригування. Шафу треба повністю розібрати, забрати всі бокові та внутрішні перегородки, які потрібно підрізати, а також розсувні двері. Все це підрізати, поклеїти і знову зібрати до купи. Може бути питання по дверям. Деякі розсувні системи, які ставили 5-10 років тому, вже не виробляють. У вас це взагалі 14 років. Це я до того, що не завжди є можливість вставити двері/дзеркала у стару систему. Може бути потреба замінити. А тоді прийдется міняти всю систему повністю, тому що старі і нові між собою не завжди стикуються. Тобто ціна Вас може здивувати, хоча на перший погляд нібито робота не така вже й складна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

одна система+ стерх, інша - браун. Але, я так розумію, краще замовити нові?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, я ж не кажу, що обов`язково + але скоріше за все. Двері потрібно винути із системи, а потім знов туди "вставити". Звичайно це малоймовірно, тому новий профіль скоріше за все треба буде купувати. І тут вже питання, чи буде цей профіль стикуватись з нижньою направляючою. Якщо ні, то купувати і її теж.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще раз запитала в чоловіка + сказав, що роблять і так (без заміни системи). Акуратно обрізають профіль і вставляють двері. Можуть бути варіанти, але можливо таке зробити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я купила себе шкаф,а он упирался в потолок.( Даже не упирался, а просто не вписывался. Хотели отвезти в цех,подрезать все и в том числе и стекло.(Приехали мастера и о Боже ..умные.) Оказалось что одна стена всегда больше другой на несколько см. Насколько именно, я и не помню. Собрали шкаф и приставили к другой стене. Больше вроде бы та стена, которая внешняя, на улицу идет. А так я не представляю какой бы это был головняк.( Проще продать и купить новый. Как вспомню эту ситуацию,но тогда денег было много и не страшно было подправить,страшно было испортить.Но шкаф был такой красивый, что я не могла с ним расстаться.) И эта груда лежала у меня в комнате.([+sign]Я люблю патриотов , которые выступают за праведное дело и я не люблю подонков , которые пользуются искренностью патриотовhttps://www.youtube.com/watch?v=bu1HGVkQRSEhttp://zakarpattya.net.ua/News/128618-Makarevych-prezentuvav-pisniu-"Moia-stra[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знала такого + у нас вроде одинаковые :)). Правда, когда ремонт делали, церезита и прочего добра стооолько ушло - тихий ужас. Уровень пола отличался сантиметров на 5. Пришлось все это выравнивать. Но теперь у нас более-менее ровно )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне сказали что разные и это спасло мой шкаф и меня тоже,но полы мы не меняли. Разницу в см я не помню. [+sign]Я люблю патриотов , которые выступают за праведное дело и я не люблю подонков , которые пользуются искренностью патриотовhttps://www.youtube.com/watch?v=bu1HGVkQRSEhttp://zakarpattya.net.ua/News/128618-Makarevych-prezentuvav-pisniu-"Moia-stra[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, дівчата! + будемо думати, шукати майстрів :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах