кто то заказывал мебель в Евротрейд ,как делают?

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

кто то заказывал мебель в Евротрейд ,как делают? Планируем заказывать мебель в Евротрейд ,может кто заказывал как делают,качество и отношение .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Довго( Я чула гарні відгуки про них, але нам вони сподобалися. Цілий тиждень не могли прикинути орієнтовну вартість кухні (мовляв, такі зайняті, бідолашки), потім коли прикинули - чекайте замірника упродовж 10 днів (!), а після цього ще термін виготовлення - 2 місяці( І це всього-на-всього невелика кухня (до якої фасади, як вони зізналися, вони купують у Білій Церкві). До речі, ціна була далеко не скромна (як для білоцерківських фасадів). Ми за таку ціну купили БРВ з фасадами з натур. дерева.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас кухня Евротрейд. Сделана хорошо и красиво, но таки долго. Фасады ждали месяц, после оговоренного срока.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне пока нравится что уточняют все до мелочей
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если нет особой срочности, то заказывайте -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да хочу до Нового года
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

завтра будуть встановлювати шафу купе від них ттт, надіюсь. все буде так же добре, як першого разу (півроку тому замовляли меблі в кімнату, ніяких претензій)Зі строками не підводили Завтра будуть втсановлювати, хоч дата утановки - 06.12 :)!ПС Дописую Цього разу установщики від Євротрейда не дуже порадували Пришлось багато "тикати носом", хотіли зробити пошвидше, а не якісно... Так що як повезе...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мені робили дитячу, вітальню, меблі у ванну. дійсно довго, але якісно. правда (+) в процесі роботи вони звільнили двох конструкторів, бо у мене було багато зауважень до креслень і роботи з клієнтом, але то я - зазвичай, споживачі не вникають у креслення. Я розбираюсь у кожній деталі, зате тепер у мене все підігнано до міліметра :)до речі, за затримку заплатили пеню згідно з договором.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение