перетяжка мягкой мебели, нужен мастер

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

перетяжка мягкой мебели, нужен мастер поделитесь контактами, плиз
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я у вересні скористалась контактами, які мені дали тут на форумі поки що задоволена, але тільки пару місяців пройшло.принаймні, сервіс нормальний, ціни середні, все зробили вчасно[email protected]звати Галина. на жаль, телефон не зберігся[+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скажіть, будь ласка, що таке середні ціни? --[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я продзвонила декілька оголошень з авізо, ціни були приблизно однаковими я зробила висновки, що це середня ціна по Києву)мені половинку дивана перетягнули за 700 грн (60х200) з урахуванням перевезень до майстерні та додому. можуть робити й вдома, але я не схотіла шуму та бруду ()[+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тобто це робота і перевезення, так? --[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, але від нас недалеко було везти [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо еще раз:) написала на майл..жду ответа от них
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вона може відразу не відповісти, десь був її номер в попередніх темах, можна пошукати. [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вже відповіла:) все добре Дякую ще раз!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прочитала раніше Ваші рекомендації і віддала Галині свій диван+ Чекаю на нього в середу. Збирати будуть у нас вдома, бо дуже дорого виходила доставка (500 грн.) Тканину вибрали по 89 грн/метр (потрібно 8 метрів). За роботу 900 грн. [+sign]Люблю печь торты![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Отписываюсь по работе, если автору интересно. Мне абсолютно все понравилось! Качественно, быстро и доступно. Очень приятная девушка Галина. [+sign]Люблю печь торты![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение