Де і яку купити столешню з розумним співвідношенням ціни/якості?

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Де і яку купити столешню з розумним співвідношенням ціни/якості? З каменя фінансово не осилимо. Але ламіновану теж не хочеться(( Яку ж тоді? Зорієнтуйте, будь ласка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

погуглите ВИЯР
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чому не хочете ламіновану? просто подивіться в бік 4см товщини це німці і т.д.виглядає супер, коштує в рази меншеу нас італійська, світло молочна, 4 роки їй, чудова в експлуатації
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

они продают только столешницу целиком 4,1 метра
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

боюся, що чоловік і діти покоцають її ... Зносостійкість же залежить не від товщини, а верхнього покриття...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нам якраз і треба 4 метри - а вони її розрізають, заокруглюють по боках?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

никакую... то, что вам надо - не влазит по бюджету . [+sign]Господь дал человеку 1 рот, 2 уха и 2 глаза, чтобы он говорил в 2 раза меньше, чем видит и слышит. А еще дал 20 пальцев, чтобы виртуальный срач в интернете был в 20 раз больше реального.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, разрезают и округляют, и под раковину-плиту делают отверстия [+sign]У меня счастье ЕСТЬ! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну не знаю, у мене також діти і чоловік і я готую в промислових масштабах поки все ціле, да є декілька царапин ,але вони не критичні і на білому їх не видноя вже мовчу що замінити через деякий час - це не є проблема
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можна ще дуб чи бук + klen - у них можна купити (погугліть компанію). Вони зроблять по розмірам, заокруглять.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гаразд, порадьте найбюджетніше з небюджетного))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, хороший варіант -кухонні фасади якраз з дерева
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение