Сестра хочет продать мамину квартиру - что делать?

31 сообщение в этой теме

Опубликовано:

тобто по-Вашому це сестра повинна йти на поводу і нічого не мати з цієї квартири? [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

такого принципу у мене немає-і не заплачу і не віддам продавати я не хочу через декілька причин: бо можу залишитись без житла на старість (сімейні проблеми), а якщо продати, то я на цю половину нічого не куплю, або ж десь за 200 км. Якщо ж купити щось пристойне, то знову треба брати кредит - і починаємо спочатку. Тобто, я вирішила відкупити, про що і написала вище. Спробую домовитись про відстрочку хоч на пару місяців, щоб зібрати гроші. Єдине, що мене турбує - нестабільність гривні . А ще, може, хто знає про ліквідність не нових квартир у Борисполі ( у разі, якщо ж все-таки продавати - зараз чи пізніше)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ваша доля выделена? Посмотрите в свидетельстве, что написано на праві спільної сумісної чи часткової власності ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так нестабільність гривні Вам піде на користь при кредиті, Ви ж не думаєте, що гривня виросте в 2рази по відношенню до долара? І пробуйте таке:-заплатити посильну частину зараз, решту віддавати як зможете, якщо сестра зовсім не розуміє ситуації, домовляйтесь, що будете платити їй відсоток за ту суму що ще винні. Вам зрештою всеодно кому платити банку чи сестрі, правильно?-ніякої завищеної ціни при продажу Вам, я вже мовчу, що це не по-людськи. Знайдіть разом наугад 2брокерів, домовтесь з ними про оцінку, типу продавати хочете. Нехай назвуть реальну ціну квартири.-які у Вас стосунки взагалі? Пробуйте пояснити, що Ви йдете на компроміс і просите її також зрозуміти Вас. Якщо їй не горить, нехай придумає умови на яких Ви можете виплачувати частинами. В доларах брати зараз кредит-тупо. ніякої тенденції до того, що гривня стане стабільною над-валютою - немає. Пробуйте взяти цей кредит ніби як у сестри. Якщо вона взагалі "вменяєма", типу будете їй і гроші за квартиру давати і відсоток на те що лишилося. Все-таки сестра навряд колекторів найме. Оформите купівлю її частини і розписку на суму, наприклад 10тис.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если вы все равно собираетесь продавать - продавайте сейчас брать кредит под такое дело - глупость несусветнаязавтра недвижка рухнет в два раза, например (как в 2009м), в итоге сестра сможет себе на ваши деньги купить такую же квартиру, а вы останетесь с кредитом равным ее стоимости тем более вы не работаете. какие кредиты... отдавать как будете?все что вы можете - это попытаться убедить сестру не продавать квартиру , мотивируя тем, что если ее сдавать, сумма половины арендной платы будет выше чем % по депозиту ( если это так) , и вероятностью обесценивания гривны ( если реальная причина продажи действительно в желании положить на депозит , а не в другом)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Форма власності - приватна спільна часткова (1/2)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение