срочно нужен сантехник с руками откуда полагается:)))

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

тоже ищу!) помогите, наш сантехник куда-то завелся..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сбросьте и мне, пожалуйста!!!! очень нуже рукастый сантехник!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

посоветую сантехника Андрей451-6976 098-9753456мне подключал стиралку и менял смесители в ваннойотзыв-положительный
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если вопрос еще актуален, то могу уже посоветовать своего. Проверила: унитаз починил, не течет. Подтверждаю: с головой дружит, пунктуален, аккуратен, вмеяем:-))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

galaxy2004, буду благодарна за контакты сантехника
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

рекомендую дуже хорошу сантехбригаду користувалися їхніми послугами тричі (заміна зливного механізму в старому бачку, встановлення лічильників, встановлення унітазу і заміна труб). До району не прив"язані.Для мене найбільший плюс:- після огляду об"єму робіт називають повну ціну за матеріали і роботу, яка не зміниться;-приїжджають на авто і поки один майстер демонтує старе, новий вже встигає поїхати і привезти нові матеріали (раніше мені попадались тільки такі, що надиктовували список матеріалу і ми як дурні бігали по будівельних магазинах в пошуках);-ціни цілком нормальні.Не знаю,чи тут можна писати телефон. Якщо когось зацікавить, напишіть мені на [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

посоветую сантехника посоветую сантехника который работал у меня.Адекватный.Кому нужен, отпишусь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение