Вопрос

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Вопрос квартира приватизирована на дочь и мать, прописаны дочь, мать и внук. Лицевой счет на дочь. Дочь купила квартиру и хочет выписаться из старой и прописаться в новую. В старой остаются мать и внук. Вопросы:1.) лицевой счет перейдет на мать?2.) В форме № 3 будут указаны двое или трое человек?3.) дочь не потеряет право на старую квартиру?Всем спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

1. Щоб особовий рахунок перейшов на мати, їй (разом з донькою) потрібно написати про це заяву до установ, які надають послуги (ЖЕК, водоканал...), після цього особовий рахунок буде на матері. Автоматично (без заяв) особовий рахунок на мати не переводиться, оскільки наявність чи відсутність реєстрації в квартирі, яка належить на праві приватної власності не є підставою для зміни договорів. 2. У формі за №3 вказуються лише особи, які зареєстровані в квартирі.3. право власності донька не втрачає. Автор, а як донька збирається знятися з реєстраційного обліку без зняття з реєстраційного обліку своєї дитини?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можете спокойно выписываться - лицевой останется на вас, права на часть квартиры остаются, в форме 3 будет 2 чел, вписываются только зарегистрированные в квартире.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение