Допоможіть контактами у Львові.

18 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Допоможіть контактами у Львові. Хочу зняти 1-кім. кв, в газетах одні ріелтори і агенції, сама оголошення теж подала, але поки нічого... Дзвоню до ріелторів, здається і є варіанти, але в той же день їх і розбирають, а у мене просто немає фізичної можливості в той самий день приїхати і оцінити, можу тільки на наступний день...Хотілось би поки теплі дні переїхати, здійснити свою мрію - жити у цьому місті... Працюю, у мене є дитина 3 р., порядність і охайність гарантую.Можливо у когось є знайомі, що здавали б квартиру., буду дуже вдячна за контакти.[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я здаю, але зараз занято ще на півроку. Як звільниться, я вам напишу напишу вам на ваш нік, може знадобиться. Квартирка чудова, але агенства задовбуть, у Львові 100% оплата зі сторони, яка винаймає, шкода квартирантів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, маю надію скоріше зняти... про всяк випадок 097 шість 6 пять 4 девять сім 3 Вікаа якщо не секрет, за скільки здаєте?[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так як і решта в моєму районі. Я подзвоню- раптом у вас теж за півроку щось зміниться...Всяко буває- може і мій квартирант ще поживе, а може переведуть куда- в мене завжди підвищують і переводять..))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а какая Вам разница, риелтор, или нет? Снимали так не раз..центр от 300 грн за 1 комн[+sign]Лето покажет, кто жрал ночами :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мені немає різниці )) І щось недокінця зрозуміла ваш пост... я хочу на постійне проживання у Львів, хочу знімати 1 кім квартиру цілу, кімнату знімати я не хочу.[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так заходите на любой сайт и подбирайте предложения) [+sign]Лето покажет, кто жрал ночами :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, підбираю, попадаю на ріелтора... так, хочу знімати, шукайте... шукають.. сьогодні є - завтра немає... фізичної можливості приїхати і глянути в той самий день немає... тому і написала тут, можливо хтось порадить власників...і взагалі у Львові дуже напряжно з 1 кім кв... але всеодно шукаю.[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Извините, а работа у Вас именно во Львове есть? тоже думаю над таким вариантом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ще немає, але думаю, що найду() В мене така ситуація, що спочатку потрібно пройти адаптацію дитини до садочка, паралельно шукаючи роботу... Бо якщо я знайду роботу, то дитину відразу на цілий день в садочок не приведеш... Є зберігання протриматись без роботи 2-3 міс....[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Віка ви оптимістка...... ви на яку суму розраховуєте, бо у Львові не київські зарплати... в мене є квартира у Львові(втікли в Київ жити) практично в центрі, зараз там проживають, але перспектива є..пишіть ціну там подивимся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)))) розраховую на суму до 1500 грн разом з кп, дуже оптимістично?[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дай Бог вам, влаштуватися , але не забувайте, що діти дуже хворіють у садочку. Вам треба, щоб хтось був з дитиною, чи шукати роботу, що можна дома працювати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я знаю, все можна вирішити, еге ж? [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

звичайно. Чого вам і бажаю ч
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а які середні ЗП у Львові? [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ярина1981-напишите мне ,пожалуйста! у меня не получается написать ВАм в личкумне по работе приходится часто ездить во Львов-я бы сняла у Вас квартиру[email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение