а какой холодильник лудше?

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а какой холодильник лудше? 2-х компрессорный (капельный метод разморозки) или No Frost
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

2-х компрессорный No Frost й
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а при чем количество компрессоров к ноу фрост? прикольный вопрос
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) ЛуЧше именно он)) [+sign]Спасибо алфавиту за любезно предоставленные буквы.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну подумаешь немного запуталась злые Вы :((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

одно другое не исключает,а даже дополняет! ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Моя суб"єктивна думка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так-к-к-к! щось глючить комп, пардон! Значить, так: тиждень тому ми купили холодильник! Перечитала купу інф-ції з інету і зробила такий висновок: 1. щодо кількості компресорів - то звичайно 2-х компресорний краще(можна виключити морозилку, але не виключати холодильне відділення), але такий холодильник споживає більше електроенергії; 2. Ноу фрост добре, але треба всі продукти тримати закритими, щоб не пересихали (для лінивих - лише брати із такою системою, щоб не тра було розморожувати). Ми купили Гореньє без ноу фросту (зате червоний!!!)....я лінива, але для себе не полінуюся 1 раз на пів року розморозити і "навести" марафет у всьому холодильнику....А ще дуже добрий Bosch KGS 36X61(2 компресори, клас енергоспоживання і "начинка" всередині)! Удачі у виборі!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо !!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я выбрала Либхерр 1 компрессорный без ноу-фрост, но+ можно отдельно отключать морозилку и холодилку (морозилка внизу - модель С-4023). В холодильном -плачущая стенка, ставить тарелки можно без пленки и не закрывать в судочках, морозилку можно раз в год размораживать (у мамы модель похожая, чуть ниже - за год разморозила 1 раз)[+sign]Смотрю в будущее с оптимизмом![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не поняла.... А як це можливо: відключити морозілку, щоб холодильне відділення працювало???Просвітіть мене....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вновых холодильниках ОДИН КОМПРЕССОР...уже не круто иметь два. имея один компрессор можно отключить просто холодиьную камеру оставить морозилку и наоборот. ка кэто? есть две кнопки. одна отключает холодильник, вторая морозилку...уезжаете на море, все сьели, в морозилке осталось - отключили холодильную камеру, оставили морозилку.На счет ноу фрост, эта технология есть и будет...скоро без нее уже холодильников не будет наверное...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, я так подумала, что ноу-фрост мне не нужен, если реально и без этой функции морозилку можно раз в году размораживать))[+sign]Смотрю в будущее с оптимизмом![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Америку ви не відкрили пояснивши для чого відключати холодильне відділення і залишати морозилку, коли їдете на море...ИМХО, незалежне регулювання температури в різних камерах МОЖНА здійснити в холодильнику з одним компресором (з електромеханічним клапаном, що перекриває один з контурів охолоджування). ПРОТЕ можливість відключити одне з відділень (як і режим «відпустка») ЯК ПРАВИЛО зустрічається ТІЛЬКИ у двохкомпресорних моделях. Щодо ноу фрост - те ж саме.....нехай собі і буде....але факт залишається фактом - завітрювання продуктів в моделях з системою No Frost дійсно відбувається швидше. А поняття "круто" - це суб"єктивне бачення кожного....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ОЙ, пардон, моє попереднє повідомлення моя адресоване п.summer
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви Біблію читайте, катехизм, а не листи різних дочок....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прошу адміна видалити реліг. повідомлення - не туди "послала"...комп глючить знову...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение