акумуляторні батареї Varta

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

акумуляторні батареї VARTA Люди добрі! Скільки треба заряджати батареї до фотоапарата????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а на зарядке у вас нет индикатора? такой красный или зеленый огонек... если нет, то где-то 10-12 часов.я обычно на ночь ставлю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Щоб дати вичерпну відповідь, потрібно знати що у Вас за зарядний пристрій, точніше - величину зарядного току. Чим менший ток - тим довша зарядка. Супершвидкі ЗП не рекомендував би використовувати, кількість циклів зарядка-розрядка знизиться вдвічі. Отже, середнє арифметичне - 10год.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую!!!!! Ото я селянка.....заряджала по 4-7 год, а чому - сама не знаю.... А як взнати величину току? На зарядці написано таке: VARTA Easy Energy Pocket Charger Type 57062 PRI: 220-240V~50-60Hz5WSEC.:AA-2x(3V---160-185 mA 0.555VA)AAA-2x(3V---70-80 mA 0.24VA)Дуже дякую!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, SunLight! Здається, що немає.... Спереду є дві зел .лампочки: front і back. А що писало на упаковці - забула, бо було то в далекому 2006 році.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вже веселіше. Підказка у Вас на самому ЗП, AA-2x(3V---0.555VA) - величина зарядного току для "пальчикових", AAA-2x(3V---70-80 mA 0.24VA) - "мініпальчикових" акумуляторів. Тепер подивіться на своїх акумуляторах їх об*єм (наприклад 2000mA ). 2000mA поділити на 160-185 mA =отримаєте кількість годин зарядки. В принципі і 4-7год. зарядки не смертельні, просто заявленого об*єму в 2000mA не буде, відповідно Ваш фотик пропрацює менше ніж міг би до наступної зарядки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О-о-о-о!!! Ну і ну!!!!Та це для мене вища математика!!!!!!!Ну ви, Mavritanec, МОЛОДЕЦЬ!!!!! Тепер дивіться, що пише на моїх "батарейках": Rechargeable Power Accu1400 mAhAA* Mignon*HR6*NI-MN* 1.2VLaden/Charge/Charger:15h*140mAschnellladefahig*quick charging possiblecharge rapid possibleФу, аж ся змучила, поки написала..... Може щось мудре написано на цих батарейках?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

1400 mAh-об*єм акумулятора. Заряджайте на протязі 8 год (оптимально). Вдалих фоток!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую!!!!! Дуже дякую за поради, Mavritanec!!!!!!!! І вам бажаю всього доброго!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ущільнювач Де купити ущільнювач дверний врізний
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение