дитячий велосипед - приймаю поради

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

дитячий велосипед - приймаю поради перепрошую, що сюди.Але.Шукаю тему Птахи, де вона продавала два велосипеди - не знаходжу.Шукаю тему про чоловіка форумчанки, що продає велосипеди - не знаходжк.Шукаю тему ще однієї форумчанки - спеца по великах, вона ж, здається, вчила кататися - не знаходжу.Де ті теми були???Тому прошу допомогти взагалі: порадами, бажано з власного досвіду, тиканнями в конкретні марки і т.п., "що взагалі зараз носять", коротше кажучи.Є: дитина 6років, досить маленька, велосипед дитячий типу зайчик(вже практично виросла, але їздити ще може), велосипед підлітковий, але більш до дорослого (колеса не зовсім великі, цей ще для неї завеликий). Що купити "між"? І яке? І яку фірму? І на що звернути увагу? І як не лохронутися при покупці б/в? Коротше, цікавить УСЕ.Радьте, будь ласка.а! І до того ж, тут людей більше.[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я думаю продавати велосипед сина, не знаю, як він для дитини 6 років, може, завеликий буде, але той, що після "зайчика" ми практично не помітили, користувався він ним дуже мало і ми його продали одразу, дитя дуже швидко виросло з нього ). А цей, що я ось думаю продавати, бо виріс і потрібний новий, оцей як раз "пішов", на ньому він їздив. CUBE, фірма солідна, гг ), тобто його помити і як новий ). [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бекки, можно фото вашего велика и цену на почту,если автор не против, тоже ищу, но от 6 лет+ [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, сейчас напишу [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если можно, и я в очередь ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне интересно ) ... в порядке очереди Как раз такой ищу. [email protected]ЯнаАвтор, извините, что в Вашей теме.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ТОже написала. Автор, извините, ради бога! ) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так сюди фото велосипеда давайте замість вибачатися[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і мені, якщо не хочете тут вішати mehera собака meta.ua[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тут, начебто, не можна, чи я відстала ). Зараз напишу Вам [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую за корисні поради тобто купувати все одно з нею, так розумію. Ще прохання: хоча б назви того, що варте, щоб його купили, назвіть, будь ласка. І нове, і б/в. [+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и я присоединюсь к вопросу) покупать будем б/у в любом случае - так как с бюджетом сейчас туго, а велика надо сразу два...у нас основное требование - чтоб легкий был4 этаж без лифта...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах