Домовой комитет, кто сталкивался?

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Домовой комитет, кто сталкивался? Жильцы нашего дома собираются создать домовой комитет. Повесили объявление, приглашают на собрание...Интересуют реальные отзывы. Что у вас изменилось с его появлением? Насколько важен он для жителей дома? Что с его помощью вашим жильцам удалось наладить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас есть такая же штука - только называется старшие по подьезду (но у нас подьезд 26 этаж.дома) у нас он давноследят за работами дежурных, чтоб в подьезде чисто было, лифты работали, ремонтом занимались, перед домом вместе с дежурными садят деревья - кусты, но у нас это все давностарших - двое
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас називається ініціативна група будинку + Правда, група не склалась. Є я одна - управдом, на громадських засадах.Ми здаємо по 10 грн з квартири щомісяця на потреби будинку. Цими грішми розпоряджаюсь я, але, звісно, звітую перед мешканцями. Я закупляю миючі засоби, оплачую дрібний ремонт, домогтися якого від ЖЕКа буває проблемно. На ці гроші зробили відеоспостереження в під`їзді та на прибудинковій території - організаційгі питання на мені. Додатково зібрали гроші - встановили шлагбаум, знову ж таки організація і подальші контакти з підрядником на мені.Підписання прямих договорів із Водоканалом - організувала, всі дружно зробили це. Зараз пломбуємо лічильники хол. води.Київенерго - організувала оформлення проектів (у нас теплолічильники поквартирні), повірку лічильників, подали документи у Київенерго. Тепер проходимо етап пломбування теплолічильників і лічильників гарячої води.Висадка квітів, підтримання їх у належному стані.Контроль роботи консьєржів.Контакт із ЖЕКом, іншими підрядниками.Виявлення проблем в будинку і пошук шляхів вирішення - так само на мені. Напр., раз в квартал роблю обхід будинку, складаю список проблем, іду з ним в ЖЕк. Потім контролюю усунення їх ЖЕКом. Або необхідна була доріжка - протоптали газон. На сусідньому будівництві знайшла виконавців, які за невеликі кошти виклали доріжку моїм матеріалом.Затоплювало підвал, була проблема із відкачуванням води через відсутність приямку. Знайшла виконавців - зробили приямок.Украли у нас камери, я для поліції представник постраждалої сторони.Офіційні звернення, листи і тд - на мені.Зараз займаюсь створенням ОСББ в будинку.Загалом, корисної роботи ініціативна група може зробити багато. Але й багато залежить від конкретних людей, які будуть в тій групі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Для прикладу + наш під`їзд - фотоДо речі, дашок над під`їздом так само робили самі, я шукала підрядників. І вхідні двері алюмінієві поставили. Щовесни організовую суботники - висаджуємо дерева, підфарбовуємо і тд. Це і користь, і людей згуртовує.Ходіть на збори, приймайте участь в житті будинку - це корисно для самих же мешканців!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Раджу ось таке Вам зробити http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/7AB5A0CBBB06A307C2257D8D006DF5D8?OpenDocumentЗможете контролювати ЖЕК, він без підпису уповноваж. особи не підпише жодного акту. Збираємось через кілька тижнів вибирати такого в своєму будинку. Радились з тими, хто вже пройшов цей етап, задоволені, ремонти жек навіть поробив.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я таке оформлювала у своєму ЖЕКу на себе. ЖЕК прекрасно обходиться і без уповноваженої особи, на жаль. Але це ще може залежати від ЖЕКа, бо нашого і кулею не проб`єш ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Яка ви молодець!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, дякую) Хоч я не напрошувалась на компліменти) Але реально дом. комітет може зробити багато для свого будинку і мешканців. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

таке оформлюється не в ЖЕК-у, а в КМДА, І ця штука працює, знаю реальний приклад ЖЕК 100% не може закрити жоден акт без підпису уповноваж. особи. Її реєструють тільки в КМДА після зборів всього будинку. видають корочку. Ось тут більше про це: http://kiev.pravda.com.ua/columns/55cd9ed177bac/view_print/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, так, але уповноважена особа співпрацює з ЖЕКом, це мала на увазі. На жаль, з нашим ЖЕКом не пройшло. Тому оформлюємо ОСББ, щоб відкараскатись зараз і від ЖЕКа, а в майбутньому управляючої компанії. + Ні в якому разі не хочу збити автора з пантелику, що уповноважена особа - марна трата часу. Я тільки за усі можливі способи контролю ЖЕКів!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скажу по секрету - цей рік останній, коли з бюджету виділяють гроші на капрмонти. Якщо буде ОСББ - вам вони не світять. це так по секрету :) тому ми спочатку робиму уповн. особу, потім ОСББ наш будинок старий, треба ремонт на 700 тис. грн. Де ОСББ візьме такі гроші? Якщо у Вас новий будинок - то так, ОСББ і тільки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

выделяют деньги это хорошо, но по честному - кто их увидит?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Домовой комитет=вечные поборы не ведитесь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви молодець!!+ купа плюсів вам у карму:))!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

увидят, если люди захотят и уповноваж. будет мелькать в райраде. проблема, как выразился один чиновник - никто не просит денег :) а они есть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас будинку 3 роки, тому не актуально) Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З якою ціллю створюється дом. комітет у Вашому будинку?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах