!Петиція: Назавжди заборонити законом: вирубку лісів, парків, скверів м.Києві.

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

!Петиція: Назавжди заборонити законом: вирубку лісів, парків, скверів м.Києві. Підпішить кому не все одноhttps://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=2079&icf=1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Открою секрет: чтобы построить все дома в Киеве после .... года, вырубили сотни гектаров лесов. В одном из этих домов живете вы ))) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне больше понравились вот эти две: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=2162&utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=64807310https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1778&icf=1[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені не все одно... тому напишу тут.... Люди добрі... якщо Ви хочете, щоб петиції, як інструмент впливу на владу, працював, щоб вони сприймалися серйозно, то треба ж і самим відноситися до них серйозно...Ну от скажіть, які закони в принципі може прийняти Київська міська рада? Правильно.... Ніякі! Бо Київська міська рада не є законотворчим органом.... То може Київська міська рада може підготувати законопроект для дійсно законотворчого органу (ВР)? Правильно... Не може! Бо органами законодавчої ініціативи в Україні є Президент, ВР та КМ.То навіщо писати такі "петиції"?! Щоб через пару років цей цирк закрили?І на останок. Без санітарних вирубок будь-яке насадження стане хащами, непридатними для відвідування.[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Київрада уповноважена самостійно приймати рішення щодо забудови міста в тому числі стосовно створення, змін або ліквідації зелених насаджень.Петиція дає можливість донести свої ініціативи до Київської міської ради. У разі отримання 10000 підписів протягом 90 днів,ініціативи будуть розглянуті Київською міськрадою, при можливості виконані, та обов"язково повинна бути надана офіційна відповідь.Якщо у вас є інші пропозіції, як зупинити знищення київських парків - поділіться з нами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

первая это, пока, фантастика вторая - дельная, вполне можно обойтись без большинства этих невменяемых маршруток
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Может пришло время остановиться? [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Здесь речь не о лесах вокруг Киева, а о парках и скверах, которые были специально созданы, в черте города.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я Вам зараз можу написати відповідь, яка по суті буде копією офіційної від Київради.... "Питання поза межами відповідальності Київської міської ради".... Ще можуть додати те, що я писав про законотворчість.Для того щоб конструктивно піднімати це питання, треба як мінімум, володіти інформацією стосовно ген.плану Києва (в тому числі і детального), як діючого, так і проекту на наступний термін. Можна долучатися до обговорення наступного ген-плану, до громадських слухань по конкретним питанням зонування і т.і., у багатьох випадках питання озеленення є дотичним до питань виділення землі у м.Києві. Щоб спираючись на цю інформацію, створювати аргументований та конструктивний або запит, або петицію.... Наприклад:Петиція щодо зміни цільового призначення земельних ділянок вздовж бульвару Дружби Народів (кадастровий номер 8000000000:82:068:0178, 8000000000:82:068:0176, 8000000000:82:064:0002) з "Державного управління та місцевого самоврядування" на "Природоохоронного призначення".Я був вражений, виявляється, як спускатися до Дніпра по бульвару, то справа вже все є приватною власністю :( І я підозрюю, що скоро все буде зрубано.Зараз же петиції нагадують перегони в соц мережах: "який пост набере більше лайків".P.S. Не зайвим буде вимога щодо оприлюднення звіту (аудити) КО "Київзеленбуд" P.P.S. Я не є фахівцем в комунальному господарстві та у питаннях землевідведення... То ж можу нести маячню.[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах