А чому не щедрує ніхто?

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А чому не щедрує ніхто? Це ж дівоча справа! Повен форум дівчат - і жодної щедрівки!То ж дозвольте виправити це непорозуміння: Дозвольте защедрувати!І на додачу ще щедрівка:А ми будем щедрувати,Бо пустили нас до хати.У вас хата гарна, чистаІ ялиночка врочиста.Ми щедрівочку співаєм –Щастя в домі всім бажаєм.Щоб росла у вас пшениця,І родила вся пашниця,І щоб хліб та пирогиНа столі завжди були.Щоб водилися і гроші,Щоб харчі були хороші.І щоб гривні та „зелені”Набивали вам кишені.Хай вам меду буде бочка,І щоб заміж вийшла дочка.А якщо доньки немає,То господар хай придбає.А як син у вас ще є –Хай невістку Бог дає.Щоб у вас була худоба,А для нас – солодка здоба.Ми помолимось за ласку –Киньте в торбу ще ковбаску.Всі ми щиро щедрували,Щоб і сала в торбу дали.Як мине цей рік багатий,Ще прийдемо щедрувати.[+sign]Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вам персонально пощедрую ( моя , авторська , для вас )) + Я прийшла вам щедрувати ,Житом хату засівати ,Хай ростуть гарненькі діти ,Розквітають , наче квіти .Хай покинуть вас болячки ,Пропасниці і гарячки !І здоров"я цілий віз Хай би Боженька привіз !Щоби ви тільки раділиІ ніколи не хворіли !Щоб зійшло яснеє сонцеТа світило вам в віконце!Від душі вам щедрувала ,Киньте мені кусень сала !)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чудова щедрівка! Тільки таким щедрівникам не кидати - а з поклоном на мисці подавати треба сало, та з горілочкою!:)Будьте здорові й Ви![+sign]Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже дякую! Гарного настрою та міцного здоровя усім! [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, і я!!!+ Щедрик-щедрик попід хатувечір сіє білу ватуВечір стежку замітаєЩедрик в хату заглядає.У корзині пахне бубликА мороз тріщить у бубник.Сніг розкішний, волохатийПрийди, Щедрику, до хати!Прийди, Щедре!!!Ой, дитинством запахло)))[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне сегодня смс прислали: Я щедрую, Вас тривожу,бо сама прийти не можу.І прошу Вас по мобілкіпередать 100 грам горілки.На это я ответила:Ну уж нет, не передам,Водку пить я буду сам,Но пошлю тебе я сала,Чтоб меня не проклинала :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А ми Вайбером зараз і щедруємо, і 100 грам з салом передаємо:) класно придумали![+sign]Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякуємо Ларисо, нагадали ти і дівчатка, що це ж сьогодні свято! [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах