Стих про маму! Помогите)))

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Стих про маму! Помогите))) Девочки, у кого есть трогательный стих про маму? Или про семью. Поделитесь, пожалуйста))) Можно на русском и на украинском. На конкурс многодетных семей. Зараннее благодарю)))P.S. Рассказчице 9 лет)[+sign]Викуля, Дашуля (23.10.2004), Машуля (15.01.2006) и Богуславчик (29.04.2011) - папины любимчики:)Постоянный читатель форума с 2004))))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Моя дочь учила к проекту "Моя матуся" в рошлом году этот.+ Ярина ЧЕРНЯКЄДИНЕ, ЧОГО Я У БОГА ПОПРОШУКоли дощ за вікном і реве завірюха,Аж маленький ведмедик нашорошує вуха,Коли блискавки грізні витанцьовують небом, Коли в мене в кімнаті так тихо і темно,Що від страху аж робиться зимно — Я до мами біжу неодмінно!Коли Сонце блищить і сміється з-за хмари,Коли квіти весняні навіюють чари,Коли яблунька юна почне зацвітати,Коли хочеться тільки співати, співати, Аж заходиться серце піснями — Я одразу біжу до мами!І коли я вже стану велика і сильна,Коли вдягну обручку і сукню весільну,То єдине, чого я у Бога попрошу —Це не слави і цілої купи грошей,А щоб діти мої прибігали так само,І любили мене так, як я Тебе, мамо!Но он для девочки-рассказчицы, для мальчика не подойдет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо. Хороший стих. )))[+sign]Викуля, Дашуля (23.10.2004), Машуля (15.01.2006) и Богуславчик (29.04.2011) - папины любимчики:)Постоянный читатель форума с 2004))))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Двісті віршів про маму для дітей: http://abetka.ukrlife.org/matusya1.html+В житті у цьому мішури багато,Безладних рухів і бездушних слів.Лиш часом, переважно в свято,Згадаєш, що сказати ти хотівЗначиме, головне, важливеДля рідних і близьких своїх,Але буває неможливо,Бо з нами вже немає їх.То ж поки серце у матусі б’єтьсяКажіть найкращі їй слова.І хай любов невпинно ллєтьсяДопоки ваша матінка жива. ***************************Від тебе, мамо, в світ ідуть дорогиІ з тебе починається життя.Усі стежки від рідного порогуВедуть твоїх дітей у майбуття.Матусю мила, найрідніша в світі,Ти наше сонце щире і ясне.Ти дбаєш, щоб завжди були ми ситі,Твоя любов дитину не мине.Ти вчиш дітей, виховуєш щоднини,У світ ведеш і думаєш про всіх.Найбільше щастя — мати для дитини!Її любов і ласка, щирий сміх.Ти наше сонце лагідне, привітне.Від тебе ласка, щедрість і тепло.Нехай сьогодні усмішкою квітнеТвоє лице, щоб радісно було.День Матері і день весни ясної.Квітує травень, бджілкою дзвенить.День Матері — Мадонни пресвятої!Для тебе пісня хай у світ летить!*******************************Мамочко, найкраща, дорогенька,Ти для мене — сонечко ясне!Я люблю тебе, моя рідненькаЙ знаю я, як любиш ти мене.Ти на ніч мені читаєш казкуІ ведеш у поле та у гай.І даруєш щедро ніжну ласку,І розкажеш все, що не спитай!А на свято платтячко пошиєш,Щоб була охайна й гарна я.Ти усе, усе на світі вмієш,Найрідніша мамочко моя!*****************************Материнська свята добротаДо грудей діточок пригортає.Мати справді людина свята,Вона дітям усе прощає,Їхні чвари й щоденний гріх...Піднімає пташат на крила.Вона любить однаково всіх,Небеса б діточкам прихилила.Материнська свята доброта...Чим же змірять її вершину?То ж здається — вона проста,Але гріє завжди людину.Материнська свята доброта...********************************
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мама Нашумела, накричала,Настегала чем попало:— Все постыло! Сил не стало!Нет от вас житья! -Села в угол, зарыдалаИ просить прощенья стала...Просто очень ты устала,Бедная моя!Не волнуйся, успокойся,Вот тебе вода — умойся,Отдохни,За нас не бойся, -Подрастёт семья!Ну, прибила,— что ж такого!Не со зла ведь,Не чужого...И зачем же слёзы снова,Добрая моя?! Александр Яшин
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот мой любимый: От чистого сердца, простыми словамиДавайте, друзья, потолкуем о маме.Мы любим ее, как хорошего другаЗа то, что у нас с нею всё сообща,За то, что когда нам приходится туго,Мы можем всплакнуть у родного плеча.Мы любим её и за то, что пороюСтановятся строже в морщинках глаза.Но стоит с повинной прийти головою,Исчезнут морщинки, умчится гроза.За то, что всегда без утайки и прямоМы можем доверить ей сердце свое.И просто за то, что она - наша мама,Мы крепко и нежно любим её.Иногда второй куплет выпадает, тогда и учить легче и "морщинок" нет))[+sign]У настоящей женщины две задачи: быть красивой и говорить мужчине, что он молодец!Как говорила моя бабушка: всё, что нас не убивает, можно еще разок!Взрослыми становятся не когда перестают слушать маму, а когда понимают, что мам была права.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

__ [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мой рассказывал "Молитву про матір" Зал плакал
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мамо люба, добра, мила... Як іще назвать тебе?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Но вы ее никому не дадите почитать, да? )) Чтоб не плакали.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дяк! )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) [+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

она! спасибо! Автор, извините, младшая слегла с температурой, не могла сразу текст написать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах