А на якому режимі прати пуховик?

24 сообщения в этой теме

Опубликовано:

А на якому режимі прати пуховик? Називається, вася, я знеслася. Літа було мало, хочу скористатися останніми теплими деньками, щоб нормально висушити на сонці. То на якому режимі прати пуховик? Який віджим? Який миючий засіб - порошок чи рідкий? Чи включати додаткове полоскання? Дякую.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моющее обязательно жидкое, порошок обычно разводы оставляет отжим я ставлю 500-600 оборотов
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Є режим "вовна, далікатні тканини"? От на ньому і періть.+ Гель беріть для кольрових, якщо є де видимі забруднення (рукави, кишені, тощо) попередньо заперіть руками, бо можуть не відіпратися. Ополіскувач не лийте, подвійне полоскання можна, але не обов"язково, якщо гель не дуже пахучий і ви нормально переносите хімічні запахи. А краще - здайте в хімчистку))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лучше в химчистку - мой пуховик просто сгнил внутри, хотя на солнце сушился
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да разве этот режим отстирает пуховик? (+) это освежит вещь, скорее, но не отстирает.я стирала на обычном режиме.[+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не ризикую, один вже змарнувала [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

залежить від типу зовнішньої тканини, ніжну на делікатних режимах, міцну на звичайних. Світлий пуховик з попереднім замочуванням. Сушу тільки машиною, я так і не навчилася сушити його на сонці без плям
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лучше химчистка, иначе могут остаться разводы или пух собъется, а еще мне понравился результат в таких прачечных с большими машинами (или мне показалось, что они большие)) Стоимость 95 грн. всего.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

только режим "химчистка" иначе останетесь без пуховика.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

занесіть в суху хімчистку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, я стираю все пуховики. Химчистка хорошо, но я просто ненавижу лишние движения и стираю то, что стирается в принципе. Не испортила еще ни один, к слову. Стираю на обычном режиме. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1обычный режим и максимальный отжим. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

жидкий, дополнительно полоскание. Еще кидаю 3 теннисных мячика не знаю зачем). Пуховики Коламбия без них стирала и было всё нормально. Дешевым пуховикам и мячики не помогли. Хотя наверное без них было бы совсем ужасно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в идеале стирать средством для пуха,порошок и моющие сделают пух ломким.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1. За зиму несколько раз стираю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На функции пуха или химчистка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О! Ти мені потрібна. У мене сьогодні майонез не земульгувався. Нагадай рецепт, пліз І дякую за пораду[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата, дякую за поради. Сьогодні з тими грибами пропустила чергові сонячні вихідні :(( [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тепер у вас немає альтернативи - хімчистка ваше все) Я свій в цьому році чистила, до цього тільки прала. Більше прати не буду, ніколи і нізащо))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

режим пуховое одеяло у меня есть. Если светлый, и затертые рукава - лью на них ваниш предварительно [+sign]Не знаешь, что делать - качай попу. Проблема может и не решится, зато попа будет накачанная.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на стандартном с макс ртжимом, но у меня машинка с сушкой - средство для стирки пух изделий - есть в спортмастере. Я б уже разорилась по 4 пуховика раз в месяц химчистить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я стираю в розовом Перволе.Отжала, на денек разложила на полотенцах, потом вывешиваю на плечиках и взбиваю периодически. [+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А на якому режимі https://v-mandry.com/yak-prati-puxovik/? 

Пуховики прати не дуже просто))
Якщо він не сильно брудний, то раджу прати його вручну. Температура води має бути не більше 30 градусів. Порошок бажано не використовувати бо потім дуже довго полоскати доведеться. Краще якісь рідкі миючі засоби.

Якщо все таки дуже брудний і буз пральної машинки не обійтись, то тоді тримайтесь наступних пунктів:

1. В барабан покладіть м'ячики для великого тенісу (3-5 штук)
2. Температура має бути не більше 30 градусів
3. Не використовуйте віджим. Пуховик має сам стікти
4. Також не бажано використовувати порошок. Краще рідкі миючі засоби. 
5. Періть на малих оборотах і лагідному режимі
6. Не сушіть на батареї, або біля інших джерелах тепла. Найкраще - сонце, але якщо його немає, то тоді при кімнатній температурі. Під час сушіння періодично збивайте пух щоб він розпрямився. 

Це якщо коротко про прання пуховика.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано: (изменено)

А на якому режимі прати пуховик?

Пуховики прати не дуже просто))
Якщо він не сильно брудний, то раджу прати його вручну. Температура води має бути не більше 30 градусів. Порошок бажано не використовувати бо потім дуже довго полоскати доведеться. Краще якісь рідкі миючі засоби.

Якщо все таки дуже брудний і буз пральної машинки не обійтись, то тоді тримайтесь наступних пунктів:

1. В барабан покладіть м'ячики для великого тенісу (3-5 штук)
2. Температура має бути не більше 30 градусів
3. Не використовуйте віджим. Пуховик має сам стікти
4. Також не бажано використовувати порошок. Краще рідкі миючі засоби. 
5. Періть на малих оборотах і лагідному режимі
6. Не сушіть на батареї, або біля інших джерелах тепла. Найкраще - сонце, але якщо його немає, то тоді при кімнатній температурі. Під час сушіння періодично збивайте пух щоб він розпрямився. 

Це якщо коротко про прання пуховика
https://v-mandry.com/yak-prati-puxovik/

Изменено пользователем vmandryy
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах