Гранты США для малого бизнеса

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Гранты США для малого бизнеса Может будет интересно тем, кто хочет заниматься экспортомЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні додає 5 нових світлин.1 вересня о 17:31 · До уваги власників малих та середніх компаній, які зацікавлені в експортуванні своєї продукції!Представляємо Вам грантову програму ЄБРР з підтримки експорту, яка фінансується урядом США.Програма розрахована як на підприємства малого та середнього бізнесу, які вже експортують свою продукцію, так і на ті, які тільки планують виходити на нові ринки.Ми допоможемо Вам знайти висококваліфікованих консультантів, які зможуть оцінити готовність виходу Вашої продукції на експорт, визначити найкращі зовнішні ринки саме для Вашої компанії, знайти там партнерів, а також надамо грант на часткову оплату послуг консультантів. Консультації охоплюють такі сфери компетенції, як стратегія експорту, дослідження ринку, міжнародний брендинг, логістика систем постачання, технології та інше.Щоб отримати грант ЄБРР, компанія повинна відповідати таким критеріям:- штат до 250 співробітників,- приватна власність: більш ніж 50% належить громадянам України,- присутність на ринку – не менше двох років,- гарна ділова репутація,- позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта,- сектори: всі, крім фінансового, страхового, тютюнового, грального, міцних алкогольних напоїв та військово-промислового.Заявки вже приймаємо!Більше про програму дізнайтеся за тел.: (044) 277 1145, або через e-mail [email protected]Світлина від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.Світлина від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.[+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Клёво )) мсб сейчас очень нужна поддержка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Апну еще, сейчкс многие на экспорт хотят выходить [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы уже пробовали правда не экспортный вариант, а инженерные консультации. Потребовали кучу фин.отчетов за 2 года, включая доходы и обороты конечных бенефициариев. А ведь это были 2013-14 гг - сами знаете, какой рост был (в кавычках) - а надо демонстрировать положительную динамику. Потратили кучу времени, час по скайпу общались с их офисом во Львове, пытались донести нюансы - в результате - отказ. Речь шла о 2 тыс. евро (и столько же должна была вложить наша фирма). Я к тому, что перед тем, как с ними связываться, решите - оно того стоит?. У меня сложилось впечатление, что это разводняк - т.е. деньги идут их консультантам. Может я ошибаюсь. Те фирмы, которые получили деньги я никак не могу отнести к малому бизнесу (Небесна криниця, Мономах, аквапарки какие-то, и.т.д.)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах