От, блін! (+запитання акваріумістам)

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

От, блін! (+запитання акваріумістам) забрали ми з Києва наш улюблений акваріум, привезли його за 2500 км і ось зараз у дворі дому два грузчика взяли і завалили його на бік і, мало того, почали так на боку везти по платформі з колесика ми по бруківці- скок-скок-скок... У мене мало серце не стало. Коробка усіх сторін Була обклеєна попереджувальними знаками про вертикальність перевезення, а вони хлобись на бік і тягнуть....Акваріум на майже 200 л, зроблений на замовлення, бо нестандартного розміру. Під нього теж на замовлення зроблена спеціальна тумба. Менеджер каже, ми вам виплатим страховку-а нащо вона мені, де я тут такий самий замовлю, та і скільки часу це займе? Сердита, нема слів... А тепер питання акваріумістам-чи ризикувати і наповнювати його ґрунтом і водою? Візуально тріщин немає. А якщо почне тріщати-то одразу буде видно чи потім може бути мені сюрпрайзз? Не хотілося б 200 л води на підлозі...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аквариум клеется силиконом, который даже при желании сложно отодрать механическими усилиями, он только обрезается, если нет видимых сколов все должно быть ок даже если он начнет течь, то это будет происходить не так как вы себе представляете, а будет просто подтекатьесли боитесь - наполняйте частями
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Страшно, щоб не було, як у фільмах :)+ якщо почне підтікати, то хоч можна буде воду злити. Але ви впевнені, що це буде видно одразу?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

позвонила мужу для гарантии :)) у него более 20 лет стажа аквариумистики у нас были объемы разные, включая 500 л., как вы понимаете я над этими аквариумами как коршун летаю, чтобы не текло :)) блюду паркет :)) тек только самый первый аквариум, каркасный, слепленный не силиконом, а какой-то фигней по технологии 30-летней давностиподтвердил, что ничего не случится если стекло целоекогда наберете - весь аквариум вытрите насухо, чтомы иметь объективную картину наблюдений
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ирочка, офф, по теме не подскажу, к сожалению. Но вообще, как вы поживаете? Как Олеся, что умеете, что кушаете ? Можно в почте списаться :)[+sign] Не оплакуй ні мрій, ні згадок, загуби своїм прикрощам лік. Щастя треба - на всякий випадок. Сили треба - на цілий вік.© Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

залийте тільки воду, без грунту, хоча б до половини [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, дякую за переживання! 500 л -це і змити може, якщо лопне. Розумію ваше хвилювання за долю паркета :)Сподіваюся, все буде добре.Тобто, раптово скло не має видавитися, це вже добре.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все добре, мала росте, Поки, крім молока, нічого не їсть 7400, 64 см, вчора щеплення зробили в обидві ноги (інфанрікс і від пневмококовоі інфекції, тут такі роблять)А як ви?давайте ще в пошті спишемося
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хороша ідея, дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б залила воду і почекала, не забувши при тому злупити страховку з нерадивих перевізників. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

200 л это не такой большой :) залейте его постапенно и посмотрите у нас подтекал после покупки 450. Вызывали мастера и он на месте его силиконил.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах